Níže najdete seznam všech mých recenzí, které jsou zde na blogu. Jen upozorním, že dost recenzí bylo importováno ze starého webu, takže neodpovídá formát, na který jste zvyklý u aktuálních článků. Bohužel z časových důvodů nemám sílu tyto články opravit…
A
- Aaronovitch Ben
- Řeky Londýna (Peter Grant #1)
- Měsíc nad Soho (Peter Grant #2)
- Abraham Daniel
- Dračí cesta (Mince a dýka #1)
- Abuelaish Izzeldin
- Adler-Olsen Jussi
- Washingtonský dekret
- Marco (Oddělení Q #5)
- Nesmírný (Oddělení Q #6)
- Ahmed Saladin
- Alvarez Sergio
- Ampuero Roberto
- Případ Neruda (Cayetano Brule #6)
- Antonín Martin D.
- Pekelná šleha (Kladivo na čaroděje #8)
- Atkinsonová Kate
B
- Bacigalupi Paolo
- Backman Fredrik
- Bachman Stefan
- Bello Antoine
- Falzifikátoři (Falzifikátoři #1)
- Průzkumníci (Falzifikátoři #2)
- Bennett Robert Jackson
- Berenson Alex
- Falešný agent (John Wells #8)
- Berry Steve
- Královský klam (Cotton Malone #8)
- Lincolnův mýtus (Cotton Malone #9)
- Hrozba patriotů (Cotton Malone #10)
- Beukesová Lauren
- Biondillo Gianni
- Birch Carol
- Bjork Samuel
- Blake Kendare
- Anna krví oděná (Anna #1)
- Dívka z nočních můr (Anna #2)
- Blake Russell
- Jet: Procitnutí (Jet #1)
- Jet: Zrada (Jet #2)
- Blædel Sara
- Jen jeden život (Louise Rick #3)
- Říkej mi princezno (Louise Rick #2)
- Bolton S. J.
- Už mě vidíš? (Lacey Flint #1)
- Boorman Kate A.
- Smrtná zima (Smrtná zima #1)
- Borůvková Vendula
- Boučková Martina
- Börjlindovi Cilla & Rolf
- Skočný příliv (Rönning & Stilton, #1)
- Třetí hlas (Rönning & Stilton, #2)
- Černý úsvit (Rönning & Stilton, #3)
- Brett Simon
- Dcera svrženého krále (Detektivové z Tawcesteru #1)
- Zavražděná vévodkyně (Detektivové z Tawcesteru #2)
- Brockmole Jessica
- Brooks Max
- Brounéus Fredrik
- Brown Dan
- Inferno (Robert Langdon #4)
- Březina Jiří
C
- Card Orson Scott
- Ztracená brána (Mither Mages #1)
- Enderova hra (Ender #1)
- Říše
- Carlsonová Caroline
- Poklad čarodějky ze severu (Téměř ctihodná liga pirátů #1)
- Carlsson Christoffer
- Clare Cassandra
- Město z kostí (Nástroje smrti #1)
- Město z popela (Nástroje smrti #2)
- Město ze skla (Nástroje smrti #3)
- Město padlých andělů (Nástroje smrti #4)
- Město ztracených duší (Nástroje smrti #5)
- Cline Ernest
- Cole Myke
- Kontrolní bod (Stínové operace #1)
- Hranice (Stínové operace #2)
- Průlom (Stínové operace #3)
- Collins Suzanne
- Aréna smrti (Hunger games #1)
- Vražedná pomsta (Hunger games #2)
- Síla vzdoru (Hunger games #3)
- Cornwell Jessica
- Cross Neil
- Posedlost (John Luther #1)
- Crossan Sarah
- Dech (Dech #1)
- Crouch Blake
- Cwiek Jakub
- Cyprisová Lenka
- Čapek Karel
- Čech Svatopluk
- Červenák Juraj
- Mrtvý na Pekelném vrchu (Stein a Barbarič #1)
- Krev prvorozených (Stein a Barbarič #2)
- Ohnivé znamení (Stein a Barbarič #3)
- Conan a dvanáct bran pekla
- Železný půlměsíc (Kapitán Báthory #4)
D
- Dahl Arne
- Damhaug Torkil
- Dán Dominik
- Uzel (Richard Krauz #1)
- Básník (Richard Krauz #2)
- Bestie (Richard Krauz #4)
- Rudý kapitán (Richard Krauz #6)
- Popel všechny zarovná (Richard Krauz #9)
- Dashner James
- Labyrint: Útěk (Labyrint #1)
- Davidsen Leif
- Deaver Jeffery
- Tak trochu šílení
- Říjnový seznam
- Sběratel kostí (Lincoln Rhyme #1)
- Zapadákov (Kathryn Dance #4)
- Debski Rafal
- DeCandido Keith R. A.
- Kruh nenávisti (Warcraft)
- Defoe Gideon
- Dobrodružství s bílou velrybou (Piráti #2)
- Dobrodružství s vědátory (Piráti #1)
- Delacourt Grégoire
- De la Motte Anders
- [game] (Game #1)
- [buzz] (Game #2)
- [bubble] (Game #3)
- MemoRandom (MemoRandom #1)
- Demick Barbara
- Denemarková Radka
- Dickens Charles
- Donbavand Tom
- Závoj smutku(Doctor Who)
- Doušek Filip
- Dubská Kateřina
- Dvořák Otomar
E
- Eco Umberto
- Ee Susan
- Pád andělů (Penryn #1)
- Ehrlin Carl-Johan F.
- Eisner Petr
- Enger Thomas
- Fantomová bolest (Juul Henning #2)
- Engstöm Thomas
- Erikson Steven
- Stvoření temnoty (Charkanaská trilogie #1)
- Evanovich Janet
F
- Fabian Dušan
- Sonáta pro Azazela (Kladivo na čaroděje #4)
- Pestis Draconum
- Fenollera Natalia S.
- Férey Caryl
- Ferris Timothy
- Flynn Gillian
- Folný Jan
- Formánek Josef
- Fowles John
- Frattini Eric
- French Tana
- Místo pro tajnosti (St. Moran #5)
- French Nicci
- Zlé pondělí (Frieda Kleinová #1)
- Frost Mark
- Probuzení (Paladinovo proroctví #1)
- Spojenectví (Paladinovo proroctví #2)
- Fukuda Andrew
- Hon (Hon #1)
G
- Galbraith Robert (J. K. Rowling)
- Volání kukačky (Cormoran Strike #1)
- Gardner Lisa
- Giesbert Franz-Olivier
- Giordano Mario
- Glukhovsky Dmitry
- Gotthard Pavel
- Green John
- Green Sally
- Napůl zlý (Half life #1)
H
- Haas Wolf
- Brennerová (Brenner #7)
- Hall M. R.
- Koroner (Jenny Cooper #1)
- Hammerovi Liselotte a Søren
- Klub osamělých srdcí (Konrad Simonsen #3)
- Dívka z Ďáblova močálu (Konrad Simonsen #4)
- Hannah Sophie
- Vraždy s monogramem (Hercule Poirot)
- Harden Blaine
- Harkaway Nick
- Harris Robert
- Hartman Rachel
- Serafína: Příběh draků (Serafína #1)
- Hawkins Paula
- Hayder Mo
- Hearne Kevin
- Prohnaný (Kroniky železného druida #1)
- Heinlein Robert A.
- Heteša Petr
- Hidden David
- Hill Joe
- Hill Will
- Utajená mise (Department 19 #1)
- Hoag Tami
- Holtová Anne
- Požehnáni ti, kdož žízní (Hanne Wilhelmsen #2)
- Smrt démona (Hanne Wilhelmsen #3)
- Horst Lier Jørn
- Na zimu zavřeno (William Wisting #7)
- Holub Zbyněk K.
- Hough Jason M.
- Howard Robert E.
- Howey Hugh
- Hugo Victor
CH
- Christer Sam
I
- Irving John
J
- Jacobsen Steffen
- Janeba Oldřich
- Jaroš Martin
- Jemisin N. K.
- Sto tisíc království (Dědictví #1)
- Jensen Martin
- Křivopřísežník (Král Knud #2)
- Jireš Ondřej
- Johnson Adam
- Jonasson Jonas
- Jungstedtová Mari
K
- Kadlečková Vilma
- Jantarové oči (Mycelium #1)
- Led pod kůží (Mycelium #2)
- Pád do temnot (Mycelium #3)
- Vidění (Mycelium #4)
- Kallentoft Mons
- Páté roční období (Malin Forsová #5)
- Vodní andělé (Malin Forsová #6)
- Větrné duše (Malin Forsová #7)
- Zack (Zack #1)
- Kanon Joseph
- Katzenbach John
- Keer Philip
- Kepnes Caroline
- Khoury Raymond
- Rasputinův stín (Sean Reilly #4)
- King Stephen
- Kirkman Robert
- Vzestup Guvernéra (Živí mrtví #1)
- Cesta do Woodbury ( Živí mrtví #2)
- Knight Renée
- Kopřiva Štěpán
- Korněv Pavel
- Kotleta František
- Lovci
- Příliš dlouhá swingers párty
- Perunova Krev I (Perunova krev #1)
- Perunova Krev II (Perunova krev #2)
- Mega hustej nářez (Bratrstvo krve #3)
- Fakt hustej nářez (Bratrstvo krve #2)
- Hustej nářez (Bratrstvo krve #1)
- Vlci (Bratrstvo krve #0)
- Kotouč Jan
- Invaze (Agent JFK #31)
- Kowitt H. N.
- Krefeld Michael K.
- Tonutí (Havran #2)
- Kuhn Shane
L
- LaBanová Elizabeth
- Läckberg Camilla
- Andělíčkářka (Patrik Hedström, #8)
- Super Charlie
- Lagercrantz David
- Dívka v pavoučí síti (Milénium #4)
- Lancaster Mike
- Larsson Asa
- Oběť Molochovi (Rebecka Martinsson #5)
- Hůl prokletí; Grim přízrak (PAX #1 #2)
- Dívka ze záhrobí; Neviditelný zloděj (PAX #3 #4)
- Sluhové zla (PAX #5)
- Laybourne Emmy
- Monument 14 (Monument #1)
- Leckieová Ann
- Link Charlote
- Losekoot Michaela
- Lotzová Sarah
- Lu Marie
- Legenda (Legenda #1)
- Ludlum Robert
- Bourneova trilogie (Bourne 1,2,3)
M
- Maas Sarah J.
- Skleněný trůn (Skleněný trůn #1)
- Mackay Malcolm
- Mandel Emily St. John
- Mankell Henning
- Bílá lvice (Kurt Wallander #3)
- Usměvavý muž (Kurt Wallander #4)
- Ve slepé uličce (Kurt Wallander #5)
- Pátá žena (Kurt Wallander #6)
- Manook Ian
- Marklund Liza
- Studio 6 (Annika Bengtzon #1)
- Svědek (Annika Bengtzon #2)
- Prime time (Annika Bengtzon #3)
- Exploze (Annika Bengtzon #4)
- Rudý vlk (Annika Bengtzon #5)
- Martin George R. R.
- Mařík Jakub
- Drsné sny (Kladivo na čaroděje #6)
- Masterton Graham
- Bílé kosti (Katie Maguirová #1)
- Rozbití andělé (Katie Maguirová #2)
- Červená lucerna (Katie Maguirová #3)
- Mathisová Ayana
- Mawer Simon
- May Peter
- Muž z ostrowa Lewis (trilogie Lewis #2)
- Šachové figurky (trilogie Lewis #3)
- Pán ohně (Čínské thrillery #1)
- Čtvrtá oběť (Čínské thrillery #2)
- Sál smrti (Čínské thrillery #3)
- Výjimeční lidé (akta Enzo #1)
- Ostrov Entry
- Melander Jakob
- Krvavý vítr (Lars Winkler #1)
- Meyer Marissa
- Milchman Jenny
- Miller B. Derek
- Millerová Madeline
- Miłoszewski Zygmunt
- Mina Denise
- Stále půlnoc (Alex Morrow #1)
- Konec vosí sezóny (Alex Morrow #2)
- Bohové a bestie (Alex Morrow #3)
- Minier Bernard
- Moning K. M.
- Horečka Dananů (Horečka #3)
- Morgan Kass
- Prvních 100 ( 100 #1)
- Mortka Marcin
- Příhody Tappiho ze Šeptajícího lesa (Tappi #1)
- Tappiho putování po Šumících mořích (Tappi #2)
N
- Nečas Ondřej
- Síť přízraků (Kladivo na čaroděje #7)
- Kruté stroje (Kladivo na čaroděje #3)
- Neff Ondřej
- Neomillnerová Petra
- Psí zima (Lota #1)
- Nesbø Jo
- Netopýr (Harry Hole #1)
- Švábi (Harry Hole #2)
- Červenka (Harry Hole #3)
- Levhart (Harry Hole #8)
- Přízrak (Harry Hole #9)
- Policie (Harry Hole #10)
- Půlnoční slunce (Krev na sněhu #2)
- Doktor Proktor a prdicí prášek (Doktor Proktor #1)
- Niedl František
- Návrat mistra (Platnéř #3)
- Hráč
- Nielsen Kaspar C.
- Niemi Mikael
- Nováková Julie
- Prstenec prozření(Blíženci #1)
- Elysium(Blíženci #2)
- Hvězdoměnci(Blíženci #3)
- Novotný František
O
- O´Brien Flann
- O´Brien Kevin
- Olsson Mats
- Ohlsson Kristina
- Andělé strážní (Fredrika Bergmanová a Alex Recht #3)
- Oběti ráje (Fredrika Bergmanová a Alex Recht #4)
- Davidovy hvězdy (Fredrika Bergmanová a Alex Recht #5)
- Lotosové Blues (Martin Banner #1)
P
- Pačutová Iveta
- Palaciová R. J.
- Palma Felix J.
- Paolini Christopher
- Parkkinenová Leena
- Patřičný Martin
- Pavlovský Jiří
- Výtah do pekla (Kladivo na čaroděje #5)
- Pavone Chris
- Payne C. D.
- Peachey Mal
- Peetzová Monika
- Úterní ženy mezi bylinami a řepou (Úterní ženy #3)
- Pennyová Louise
- Vražedný chlad (Inspektor Gamache #2)
- Perplies Bernd
- Čas zkázy (Věk magie #2)
- Bájná pečeť (Věk magie #1)
- Pettersen Siri
- Ódinovo dítě (Ódinovo dítě #1)
- Pilipiuk Andrzej
- Jed (Jakub Vandrovec #7)
- Cesta do Nidarosu (Oko Jelena #1)
- Piniero R. J.
- Polansky Daniel
- Léčba ostrou břitvou (Dolní město #1)
- Zítra se bude zabíjet (Dolní město #2)
- Poznanski Ursula
- Procházka Jiří W.
- Mrtvá šelma (& Klára Smolíková) [Souřadnice zločinu #1]
- Ken Wood a válečné zvony Rhótů
- Puértolas Romain
- Pyper Andrew
Q
- Quick Matthew
R
- Rainer Sebastian
- Randová Ayn
- Ratnerová Vaddey
- Redondo Dolores
- Neviditelný strážce (Baztán #1)
- Dědictví kostí (Baztán #2)
- Rees Rod
- Renčín Pavel
- Reverte Arturo Pérez
- Rhodes Morgan
- Soumrak království (Soumrak království #1)
- Richard Douglas E.
- Riddle A. G.
- Atlantský svět (Tajemství původu #1)
- Atlantský mor (Tajemství původu #2)
- Let 305
- Riggs Ransom
- Rinehart J. D.
- Prokletý král (Koruna tří #1)
- Ritter William
- Jackaby (Jackaby #1)
- Roberts Gregory D.
- Robinson Steve
- Rosen Leonard
- Hlasy chaosu (Henri Poincaré #1)
- Roslund A.
- Rouxová Madeleine
- Rowling J. K.
- Ryan Anthony
- Píseň krve (Stín krkavce #1)
- Pán věže (Stín krkavce #2)
- Ryan Robert
- Krajinou mrtvých mužů (Doktor Watson #1)
S
- Sarchie Ralph
- Schatzing Frank
- Schink Petr
- Schulman Ninni
- Dívka se sněhem ve vlasech (Magdalena Hansson #1)
- Schwab Victoria
- Archiv (Archiv #1)
- Seghers Jan
- Nevěsta na sněhu (Robert Marthaler #2)
- Sempleová Maria
- Shane Trevor
- Shannonová Samantha
- Kostičas (Kostičas #1)
- Shustermann Neal
- Sigurđardóttir Yrsa
- Ohnivý anděl (Tóra Gudmundsdóttir #5)
- Sitwell William
- Sládek Martin
- Slaughter Karin
- Sloan Robin
- Slováková Petra
- Démon z East Endu (Ve službách královny #1)
- Smith Andrew
- Smith Roger
- Smolíková Klára
- Soukupová Petra
- Stackpole Michael A.
- Eskadra Rogue (X-Wing #1)
- Stehlíková Petra
- Steinhauer Olen
- Stoker Bram
- Sund Erik Axl
- Vraní dívka (Vraní dívka #1)
- Hladový oheň (Vraní dívka #2)
- Sundberg Catharina-Ingelman
- Šebesta Juraj
- Šmíd Darek
- Superpérák
- Žrádlo pro psy (Kladivo na čaroděje #9)
T
- Tahirová Sabaa
- Taragel Dušan
- Thail Džít
- Theorin Johan
- Mlýny osudu (Oland #4)
- Tchaikovsky Adrian
- Impérium černé a zlaté (Stíny vědoucích #1)
- Pád vážky ( Stíny vědoucích #2)
- Tintera Amy
- Reset (Reset #1)
- Totek Petr
- Zlaté město (Agent JFK #32)
- Tregillis Ian
- Truc Olivier
- Tuomainen Antti
- Tvedt Chris
- Prach jsi a v prach se obrátíš (Edvard Matre #1)
U
- Ümit Ahmet
V
- Valente Catherynne M.
- Vasiljev Vladimir
- Vermes Timur
- Vondruška Vlastimil
- Osmanský tábor (Letopisy královské komory #7)
- Vonnegut Kurt Jr.
W
- Wagner Jan Costin
- Světlo v temném domě (Kimmo Joentaa #4)
- Weckerová Helene
- Weeks Brent
- Černý arcimág (Světlonoš #1)
- Weir Andy
- Wilde Oscar
- Williams Stephen
- Wilsonová G. Willow
- Woodová Maryrose
- Tajemné vytí (Nepolepšitelné děti ze sídla Ashton #1)
- Utajená obrazárna (Nepolepšitelné děti ze sídla Ashton #2)
- Wong David
X
Y
- Yancey Rick
- Pátá vlna (Pátá vlna #1)
- Young Samantha
Z
- Zeh Juli
- Zevinová Gabrielle
- Zusak Markus
- Žamboch Miroslav