Sarah Lotzová – Trojice

0

Čtyři letecké katastrofy na čtyřech kontinentech během jednoho jediného dne. Svět je v šoku a na pokraji paniky. Vyšetřovatelé vylučují jednu příčinu za druhou – za pády letadel nestojí ani teroristické útoky, ani nepřízeň počasí. Jako zázrakem je přežily tři děti a jistý náboženský fanatik došel skálopevného přesvědčení, že ti tři – novináři je nazvali Trojice – zvěstují apokalypsu. A že bude třeba začít se připravovat na soudný den. Co když má pravdu? A byli opravdu jen tři? A může za jejich podivné chování skutečně jen šok z prožitého traumatu a neutichající zájem médií?

…………………………………………………………….

Uplynulo již více než deset let od největšího teroristického útoku v dějinách Spojených států, a přesto se lidstvo stále nemůže cítit úplně v bezpečí. O pravdivosti tohoto výroku se všichni mohli přesvědčit 21. ledna 2012. Na první pohled ničím zajímavý den – až do chvíle, kdy se nezávisle na sobě zřítí čtyři letadla. Jde opět o teroristy, nebo se jedná jen o tragickou náhodu? A mohl tyto katastrofy někdo přežít? Na to odpovídá Sarah Lotzová ve svém katastrofickém románu Trojice.

Ačkoliv vám jméno této autorky asi moc neřekne, jedná se o ostřílenou spisovatelku, která publikuje již dlouhá léta, akorát pod různými pseudonymy. Namátkou je to S. L. Grey, Lily Herneová nebo Helena S. Paigeová. Trojice je však první knihou, kterou tato scénáristka a prozaička vydává pod svým pravým jménem.

CELOU RECENZI NAJDETE NA WEBU

FANTASYA.CZ

 

 

Kniha vychází v nakladatelství Knižní Klub
K DOSTÁNÍ JAKO: KNIHA I EBOOK

…………………………………………………………….

polaroid-photo-avatar-psdSARAH LOTZOVÁ je scenáristkou a prozaičkou publikující pod několika pseudonymy –společně s Louisem Greenbergem vydávají pod jménem S. L. Grey horory, ona a její dcera Savannah píšou pod pseudonymem Lily Herneová zombie příběhy pro mládež, erotické romány vycházející pod jménem Helena S. Paigeová tvoří Sarah společně s Helen Moffettovou a Paige Nickovou.
Žije s rodinou v Kapském Městě. Trojice je první knihou, která vychází pod jejím pravým jménem.

 

wordpress hodnoceni

Share.

About Author

Milovník všech dobrých příběhů, s možná moc bujnou fantazií, který nepohrdne žádnou dobrou knihou. Mimo jiné také nadšenec do IT technologií, sociálních médií a věcí s tím spojených.

Leave A Reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..