Kristina Ohlsson – Lotosové blues

0

ANOTACE:
Venku lije jako z konve a do advokátní kanceláře Martina Bennera přijde zoufalý muž, který tvrdí, že jeho sestra potřebuje pomoc. Má to ale jeden háček. Jeho sestra je totiž mrtvá. Než spáchala sebevraždu, přiznala se k pěti vraždám. A její bratr teď chce očistit její jméno a najít jejího zmizelého syna. Martin Benner má všechno, co si může přát. Skvělou práci, krásné ženy a malé dítě. Má ovšem i své slabosti. Například nedokáže odolat výzvám. A při hledání pravdy se dopustí strašlivého omylu. Z úspěšného advokáta se stane pouhou figurkou v závratně vysoké hře, jež vyústí v tu nejděsivější noční můru.

K DOSTÁNÍ V TĚCHTO FORMÁTECH:
ebookykniha


Co přivede úspěšného advokáta k tomu, aby se pustil do předem prohrané bitvy? Navíc když je již dobojováno a obviněná se přiznala a návdavkem k tomu spáchala sebevraždu? To asi neví ani sám Martin Benner, hrdina nové kriminální série Kristiny Ohlsson, jenž právě vychází v nakladatelství Kniha Zlín.

Kristinu Ohlsson v našich končinách asi moc představovat nemusíme. Tato autorka se u nás již velmi dobře zabydlela především díky své kriminální sérii s Fredrikou Bergmanovou a Alexem Rechtem, kterou českým čtenářům přineslo, stejně jako její nejnovější počin, nakladatelství Kniha Zlín. Nyní však dozrál čas nechat tyto dva populární vyšetřovatele chvíli odpočinout a přivést tak k životu další zajímavou postavu, kolem které se bude točit nejnovější série z pera této autorky.

Martin Benner vede spolu se svou přítelkyní ve Stockholmu úspěšnou advokátní kancelář. Vlastně si nemá na co stěžovat. Má skvělou práci, o ženy také rozhodně nemá nouzi a navíc má krásnou malou holčičku. Jedinou jeho neřestí je fakt, že nedokáže odolat sebemenší výzvě. A tak, když k němu do kanceláře napochoduje zoufalý bratr Sáry Tellerové s tvrzením, že jeho mrtvá sestra, která se přiznala k pěti vraždám, je nevinná, nedá mu to spát.

CELOU RECENZI NAJDETE NA WEBU KNIHCENTRUM REVUE


 

Share.

About Author

Milovník všech dobrých příběhů, s možná moc bujnou fantazií, který nepohrdne žádnou dobrou knihou. Mimo jiné také nadšenec do IT technologií, sociálních médií a věcí s tím spojených.

Leave A Reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..