Schefik se pouští do YouTube

1

Pokud mě sledujete na sociálních sítích, jako je Facebook, či Twitter, patrně vám neunikla informace, že jsem se rozhodl pro takový malý experiment. A tím je nahrávání knižních videí na YouTube. Pokud máte strach, že od nynějška bude můj blog chátrat a zůstane ladem, tak vás mohu ujistit, že se to rozhodně nestane. Ostatně, jak již zmiňuji v prvním videu, vůbec nevím jestli u toho vydržím, popřípadě kolik videí bude, tohle jsou zatím první vlaštovky ( které jsou opravdu strašné), snad se to ale zlepší. To však ukáže až čas a hlavně to, jestli u videí vůbec vydržím.

Prozatím se můžete pobavit u dvou prvních videí ve kterých jsem se zaměřil na knihy dvou autorů. V prvním videu naleznete krátké povídání o nové knize Steffena Jacobsena – Odplata.

Zatímco v druhém videu se věnuji Peteru McLeanovi a jeho úvodnímu dílu série Spálený muž, jenž u nás vyšel pod názvem Drake.

Rozhodně bych vás chtěl poprosit o zpětnou vazbu, jestli má smysl videa točit, co zlepšit, popřípadě jaká videa by vás bavila. Jedině tak budu schopný něco s tímto formátem provést…

Share.

About Author

Milovník všech dobrých příběhů, s možná moc bujnou fantazií, který nepohrdne žádnou dobrou knihou. Mimo jiné také nadšenec do IT technologií, sociálních médií a věcí s tím spojených.

1 komentář

  1. Richard Spitzer on

    Podle me to rozhodne ma cenu a gratuluji k novemu zpusobu prezentace recenzi. Myslim, ze ne kazdemu se chce cist, a tak tohle je zpusob, jak se jinou cestou dozvedet o zajimavych knihach.

Leave A Reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..