STAR WARS ART: RALPH MCQUARRIE

0

ANOTACE:
VÝPRAVNÉ DVOUSVAZKOVÉ VYDÁNÍ VŠECH KRESEB A MALEB RALPHA MCQUARRIEHO VYTVOŘENÝCH PRO STAR WARS

Star Wars Art: Ralph McQuarrie Ralph McQuarrie je nejvýznamnějším výtvarníkem v historii Star Wars. Úzce spolupracoval s Georgem Lucasem na vizuální estetice filmové ságy, na jejím nenapodobitelném designu a atmosféře. Kromě toho, že navrhl vzhled Dartha Vadera, C-3PO a R2-D2, vytvořil také více než 2000 kreseb a maleb Hvězdných válek včetně konceptuálních ilustrací, kostýmních návrhů, storyboardů a maleb pozadí, ale i plakátů, knižních obálek a přebalů hudebních nahrávek, a dokonce vánočních pohlednic Lucasfilmu. Všechna tato díla byla pro tuto

K DOSTÁNÍ V TĚCHTO FORMÁTECH:
kniha


Za normálních okolností moc unboxingy, či fotočlánky neřeším. Čas od času se ale vyskytne výjimka, která potvrzuje pravidlo. Jednou takovou je i aktuální novinka z nakladatelství Egmont – STAR WARS ART: RALPH MCQUARRIE. Tahle dvousvazkouvá šestikilová bichle je zlatým grálem pro všechny fanoušky STAR WARS. Pokud by ji našel pod vánočním stromkem tak věřte, že vám bude hoooooooodně dlouho líbat ruce. Dost už ale mluvení to si nechme na případnou recenzi. Teď si budeme muset vystačit s pár obrázky, které vám ukáží, co na nás v téhle luxusní knize čeká.


Share.

About Author

Milovník všech dobrých příběhů, s možná moc bujnou fantazií, který nepohrdne žádnou dobrou knihou. Mimo jiné také nadšenec do IT technologií, sociálních médií a věcí s tím spojených.

Leave A Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.