Soutěž s čarodějkami ze Zeměplochy

0

Vánoce se již nezadržitelně blíží a tak přišel čas na poslední předvánoční soutěž. V předchozích soutěžích jste mohli získat nějaký ten komiks, či knihu a tak je vcelku pochopitelné, že přišel čas i na audioknihy. A tak zde máme díky vydavatelství OneHotBook soutěž hned o dva sety skvělých audioknih ze Zeměplochy, které se točí okolo oblíbených čarodějek. Konkrétně tedy soutěžíme o Soudné sestry a Čarodějky na cestách. Ty získají dva výherci, kteří je dostanou ke stažení a poslechu na audiolibrix.cz Oba kousky slibují dlouhé hodiny kvalitního poslechu, takže proč si neudělat k Vánocům trochu radosti, že 😉 Úplně zadarmo to samozřejmě ale nebude. Stačí vyplnit soutěžní formulář a mít trochu štěstí.

Soutěží se od 10.12. do 14.12.2018.
Základní podmínkou vstupu do soutěže je vyplnění soutěžního formuláře.
K vyzvednutí výhry je potřeba vlastnit účet na portále audiolibrix.cz, kam se vám posléze výhry přiřadí do knihovny
Tento formulář můžete vyplnit pouze jednou. Duplicity budu mazat.
Výherce bude vylosován pomocí Random.org, z lidí, kteří správně odpoví na všechny otázky, následně dostane informační email. Na odpověď má 24 hodin, jinak vylosuji jiného vítěze.
Vyhlášení bude na blogu nejpozději do 20.12.2018
Vyhrazuji si plné právo na změnu soutěžních pravidel, či prodloužení soutěže.

FORMULÁŘ ZDE

O co se soutěží již víte, nezbývá tedy než vám popřát hodně štěstí. Doufám, že vás tyto dva kousky zaujaly a do soutěže se vás zapojí co nejvíce. Samozřejmě pokud nevyhrajete máte možnost si ji zakoupit třeba právě na webu audiolibrix.cz. Dost už ale řečnění, níže najdete formulář k vyplnění. Takže hodně štěstí.

Share.

About Author

Milovník všech dobrých příběhů, s možná moc bujnou fantazií, který nepohrdne žádnou dobrou knihou. Mimo jiné také nadšenec do IT technologií, sociálních médií a věcí s tím spojených.

Leave A Reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..