Soutěž s čarodějkami ze Zeměplochy – vyhodnocení

0

Další soutěž je za námi a já doufám, že jste se při ní bavili stejně tak dobře, jako já při čtení vašich vzkazů. Každý milý vzkaz, či nápad potěší, či inspiruje, takže jen tak dál 😀 Tentokrát se vás zúčastnilo 43 s tím, že se našlo i pár špatných odpovědí, čímž se šance na výhru notně zvyšují. Výherci jsou tentokrát dva a oba získají hned dvojici skvělých audioknih Terryho Pratchetta ke stažení z portálu Audiolibrix.cz V neposlední řadě musím samozřejmě poděkovat i společnosti OneHotBook, které se rozhodlo tyto kousky do soutěže věnovat.

Dost už ale povídání, pojďme se podívat, kdo se může těšit na Čarodějky na cestách a Soudné Sestry? Samotné losování jsem samozřejmě již tradičně nechal na generátoru random.org. A jaké jsou tedy výsledky?

Výherci se stávají

Petr V.

Monika Š.

Výhercům gratuluji, již jsem poslal email se všemi náležitostmi. Všichni ostatní co jste nevyhráli nezoufejte, určitě budou další soutěže o zajímavé ceny, které budou stát za to. Pokud se na vás tentokrát neusmálo štěstí, stále máte možnost si tyto i další skvělé kousky zakoupit třeba právě na Audilibrix.cz . Doufám že mi zachováte přízeň a zase někdy u nějaké soutěže… ;)

Share.

About Author

Milovník všech dobrých příběhů, s možná moc bujnou fantazií, který nepohrdne žádnou dobrou knihou. Mimo jiné také nadšenec do IT technologií, sociálních médií a věcí s tím spojených.

Leave A Reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..