Nejlepší Sci-Fi Filmy když jste podnapilí, nebo sjetí (externí článek)

0

Existuje několik skvělých Sci-Fi filmů, na které se dobře kouká, když máte velmi uvolněnou mysl, kterou lze dosáhnout například pomocí alkoholu a doplňků cbd. Tímto způsobem může vaše představivost expandovat a vy můžete prozkoumat nové světy. Zde je několik oblíbených sci-fi filmů pro zhulené. Popkorn s máslem, pivko a možná i cbd doplňky a pojďte si užít tyhle filmy!

Star Wars (1977)

Star Trek byl skvělý, celkově možná lepší jak Star Wars. No ani ty nejlepší Trek dobrodružství se nemohou rovnat tímto v kombinaci s trávou. Určitě je zábavné sledovat Kahna když jste high, ale většina epizod nemá taký bohatý příběh a vyžaduje si značnou dávku uvažování.

Star Wars je na druhé straně ideálním způsobem, jak strávit odpoledne, když je člověk sjetý. Je to šest a půl hodiny čisté radosti pro maníky a jelikož už pravděpodobně dialogy znáte nazpaměť, bude to skvělá a pohodová zábava.

2001: Vesmírná Odysea (1968)

Futuristické mistrovské dílo Stanleyho Kubrika si užívají huliči z celého světa už 47 let. Film 2001: Vesmírná Odysea není jen jedním z nejlepších sci-fi filmů, jaký kdy byl natočen, je také s přehledem jedním z nejlepších filmů všech dob.

Od zrodu vědomí po naše první setkání s mimozemskou inteligencí, tento Kubrikův nejlepší film předefinoval žánr science fiction a zábavu pro tripy. Velká část filmu probíhá v tichu, no 2001 je možná nejvíc známý pro strašidelné skóre, Also Spake Zarathustra.

Predátor (1987)

Arnold Schwarzenegger a jeho premiéra. Carl Weathers v nejlepší formě. Film, kde dosud nezvolený Jesse Ventura vyslovil jednu z největších hlášek v hollywoodské historii: “Nemám čas krvácet.”

Predator je druh akčního sci-fi, kterému je prostě jedno, co jsi o něm myslíte. Je zde dost testosteronu na to, aby oproti němu vypadal John Rambo jako stará paní. A samozřejmě, v džungli se nachází neviditelný mimozemšťan lovící lidi.

Pan Prstenů (2001)

Tahle brilantní trilogie je technicky fantasy, ne sci-fi. Vsadíme se ale, že když se vám líbí jeden z těchto žánrů, líbí se vám i ten druhý. A kromě toho mezi tím není rozdíl, když je člověk na sračky.

Vize Petera Jacksona pro díla J.R.R. Tolkiena ztratily šťávu, když světlo světa uzřel první film Hobbit, ale Pan Prstenů svůj šarm vůbec neztratil. První tři filmy jsou skvělým způsobem, jak si užít dlouhý den s bongem.

Skvělé Dobrodružství Billa a Teda (1989)

Keanu Reeves hrál ve své různorodé kariéře ve dvou kvalitních filmech: Nebezpečná rychlost z roku 1994 a Skvělé Dobrodružství Billa a Teda. Je švanda koukat na obě když jste sjetí, ale Bill s Tedem jsou speciální odměnou.

Cestujte v čase s Reevesem, Alexem Winterem a Georgem Carlinem. Prohlédněte si historii světa ve znamení krve. Ujíždějte si na hudbě od Wyld Stallyns. Není tam známka po žádné trávě, ale je zcela zřejmé, co tito odvážní týpci před školou dělali.

sponzorovaný článek

Share.

About Author

Milovník všech dobrých příběhů, s možná moc bujnou fantazií, který nepohrdne žádnou dobrou knihou. Mimo jiné také nadšenec do IT technologií, sociálních médií a věcí s tím spojených.

Leave A Reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..