Jak se obléct na pracovní pohovor v zimě (externí článek)

0

Pracovní pohovor je výjimečně důležitá etapa ucházení o práci. Každý z nás ví, že první dojem má velký význam, pokud jde o tento proces, a nejde jen o naši znalost a kompetence, ale také i o náš vzhled. Proto také dnes navrhujeme, jak se obléct na pracovní pohovor v zimě.

Stylizace pro ženy

Žena připravující stylizaci vhodnou pro pracovní pohovor má spoustu možností, pokud jde o přizpůsobení jednotlivých prvků oblečení. Níže uvádíme několik nabídek stylizací, které byste měli vzít v úvahu.

Stylizace č. 1

V první nabízené námi variantě je stylizace založená na klasických šatech sahajících k polovině stehna, s mírně rozšířenou sukní. Horní část šat je tónovaná, vybavená výstřihem lodičkovým nebo výstřihem do V, a rukávy sahají do zápěstí nebo do délky ¾. K tomu si můžete nosit krátké sako o trošku kontrastní stylistice, se zapínáním na jeden knoflík. K šatům oblékáme neprůhledné punčocháče a elegantní kotníkové boty na podpatku nebo kožené kozačky. Ženy, které se necítí komfortně v botách na podpatku, mohou nosit k této stylizaci dámské polobotky.

Stylizace č. 2

Další nabídkou oblečení pro pracovní pohovor je duet skládající se z elegantní košile a tužkových šat. Takové spojení vypadá velmi vkusně, a my díky tomu vypadáme profesionálně a elegantně. Pokud jde o košili, můžete si vybrat model o tónované, jednotné barevné verzi, například bílé, blankytné nebo pudrově růžové, ale můžete také i nosit vzorovanou verzi, ale stále se zachováním subtilního tonu. K tužkovým šatům budou ideální jak kozačky, tak i kotníkové boty na podpatku. Boty na ploché podrážce moc dobře nevypadají v tomto sestavení. Dokonce i malý podpatek dodá celku eleganci.

Stylizace č. 3

V další stylizaci použijte košili, na kterou můžete obléct přizpůsobený svetr na knoflíky a cigaretové kalhoty. V závislosti na povaze setkání, můžete stvořit tu stylizaci na základě tónovaných barev nebo vybrat expresivnější akcenty, tím spíše, když ucházíte o pozici v kreativní agentuře. Takový komplet můžete doplnit kotníkovými botami s jehlovým podpatkem nebo koženými polobotkami.

Stylizace pro muže

Muži mají větší svobodu, pokud jde o výběr vhodné stylizace pro pracovní pohovor. Bez ohledu na to, o které místo ucházíte, vždy byste měli mít košili a elegantní kalhoty, například kalhoty z materiálu typu chinosy. Zatímco na košili obléknete sako nebo dokonce i oblek, pokud ucházíte o vysokou pozici nebo specifika dané společnosti vyžaduje oficiálnější look. Boty v takové stylizaci musí být stejně elegantní jako ostatní prvky oblečení, takže nejlepším výběrem budou kožené polobotky. Pokud však si můžete dovolit větší svobodu, můžete si obléct košili, svetr a džíny o klasickém střihu. V tomto případě můžete takové oblečení doplnit klasickými botami typu sneakers o tónované barevné verzi.

sponzorovaný článek wojas.cz

Share.

About Author

Milovník všech dobrých příběhů, s možná moc bujnou fantazií, který nepohrdne žádnou dobrou knihou. Mimo jiné také nadšenec do IT technologií, sociálních médií a věcí s tím spojených.

Leave A Reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..