Vyhraj s tajemnými loďkami

1

Po nějaké době zde máme opět jednu soutěž a doufám, že i tentokrát se mi pro vás podařilo vybrat opravdu atraktivní ceny. A jelikož jsme se před pár dny dočkali vydání nového románu Fredrika Backmana, je vcelku nasnadě o co se bude soutěžit. Ovšem pozor, soutěžit se bude rovnou o kompletní set Backamnových románů v audiopodobě, které pro náš trh nahrává vydavatelství OneHotBook. Výherce si tak bude moci užít dojemné příběhy Oveho, Babičky a Britt-Marie v jedinečné interpretaci Jana Vlasáka a Valérie Zawadské.

Na tomto místě musím především poděkovat vydavatelství OneHotBook a portálu Audiolibrix, kteří se rozhodli výhry do soutěže věnovat.

Soutěžíme tentokrát o jeden kompletní set tří audioknih Fredrika Backamana v digitální podobě z portálu Audiolibrix. Výherce tedy bude pouze jeden, ovšem o to větší radost bude mít 😉 A co budete muset pro výhru udělat? Tentokrát jsem se rozhodl pro malou změnu a na vás tak nečeká pouhé vyplňování dotazníku. Níže naleznete fotku s tajemnými loďkami a vaším úkolem je poznat, jaké knihy/audioknihy se v nich skrývají. Nápovědu hledejte na webu  OneHotBook, ovšem pozor mezi loďkami najdete i jeden malý chyták. Pokud si budete s odpověďmi jisti nezbývá než vyplnit dotazníček a doufat, že se na vás usměje štěstí.

asfd

Něco málo k podmínkám

  • Soutěží se od 22.04. do 30.04.2016.
  • Základní podmínkou vstupu do soutěže je vyplnění soutěžního formuláře.
  • Tento formulář můžete vyplnit pouze jednou. Duplicity budu mazat.
  • Výherce bude vylosován pomocí Random.org, z lidí, kteří správně odpoví na všechny otázky, následně dostane informační email. Na odpověď má 24 hodin, jinak vylosuji jiného vítěze.
  • Vyhlášení bude na blogu  nejpozději do 7.05.2016.
  • Výherce musí mít založen účet na portálu audiolibrix.cz, kam se mu výhry přidají do knihovničky
  • Vyhrazuji si plné právo na změnu soutěžních pravidel, či prodloužení soutěže.

SVÉ ODPOVĚDI VYPLŇ ZDE

IMG_20160419_122704

obrázek zvětšíš kliknutím a poklepáním na ikonku zvětšení

Na závěr nezbývá, než popřát vám hodně štěstí a pevné nervy při vyplňování odpovědí.

Share.

About Author

Milovník všech dobrých příběhů, s možná moc bujnou fantazií, který nepohrdne žádnou dobrou knihou. Mimo jiné také nadšenec do IT technologií, sociálních médií a věcí s tím spojených.

1 komentář

  1. Super soutez:). Velmi originalni:). Ja teda poznam asi jen 4 knihy:D Nevadi, Backmana mam v jeho knizni podobe a uz se tesim na Britt-Marii:)

Leave A Reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..