Vyhraj s tajemnými loďkami – vyhodnocení

1

Další soutěž je za námi a já doufám, že jste se při ní bavili stejně tak dobře, jako já při čtení vašich vzkazů. Za ně samozřejmě moc děkuji. Každý milý vzkaz, či nápad potěší, či inspiruje, takže jen tak dál 😀 Musím říct, že jste si s lodičkami, i přes mé obavy, poradili na výbornou, všechny odpovědi co dorazili byli tedy správné a zařadili se do závěrečného slosování o výhru. Tentokrát jsme soutěžili hned o tři audioknihy Fredrika Backmana – Muž jménem Ove, Babička pozdravuje a omlouvá se a horkou novinku Tady byla Britt-Marie. Výherce je tentokrát jenom jeden, ovšem o to větší radost z výhry bude snad mít. V neposlední řadě musím samozřejmě poděkovat i vydavatelství OneHotBook a portálu audiolibrix.cz, kteří se rozhodli audioknihy do soutěže věnovat.

Dost už ale povídání, pojďme se podívat, kdo se může těšit na skvělé audioknihy z vydavatelství OneHotBook. Samotné losování jsem samozřejmě již tradičně nechal na generátoru random.org. A jaké jsou tedy výsledky?

Výhercem setu tří audioknih Fredrika Backmana se stává

Věra Škodová

asfd

Výherkyni gratuluji, již jsem poslal email se všemi náležitostmi. Všichni ostatní co jste nevyhráli nezoufejte, určitě budou další soutěže o zajímavé ceny, které budou stát za to. Doufám že mi zachováte přízeň a zase někdy u nějaké soutěže… ;)

Share.

About Author

Milovník všech dobrých příběhů, s možná moc bujnou fantazií, který nepohrdne žádnou dobrou knihou. Mimo jiné také nadšenec do IT technologií, sociálních médií a věcí s tím spojených.

1 komentář

Leave A Reply