Vyhraj s audioknihami NAHLAS!

0

Již v pátek začíná velký audioknižní víkend, během kterého se fanoušci dočkají uvedení hned 14 nových audioknih od 7 vydavatelů. Posluchači se tak mohou těšit na jedinečné kousky, kterými je například nový Nesbo, Dívka ve vlaku, či nový Dominik Dán. Navíc právě Syn Joa Nesboho a Dívka ve vlaku vychází dokonce dříve než tištěná kniha. Posluchači si tak nejnovější podzimní bestsellery mohou užít dříve než vyznavači klasických knih. Během celého víkendu se navíc můžete těšit na řadu doprovodných akcí, počínaje čtvrtečním zahájením a křest audioknih DÍVKA VE VLAKU a SBĚRATEL  v Paláci knih Luxor.

Bez názvu-4

Do akce se zapojuje více než 150 knihkupectví po celé České republice. Navíc kdo si během audio víkendu pořídí jeden z premiérových titulů, může si k němu vybrat další audioknihu z bonusové nabídky zdarma. V bonusové nabídce bude začleněno 18 atraktivních titulů, mezi nimiž nebudou chybět třeba Deníky Virginie Woolfové, první wallanderovka, Vieweghovy Nápady laskavého čtenáře a spousta dalších audioknih. Stejnou akční nabídku poskytuje v průběhu akce i portál Audiolibrix.com. Zde se posluchači seznámí s jednoduchým stahováním audioknih,které tak mohou mít ve svých chytrých mobilních přístrojích neustále s sebou.

U této příležitosti budete i vy moji čtenáři možnost díky vydavatelství OneHotBook a portálu Audiolibrix získat některou z lákavých novinek. Soutěžit se bude tentokrát pouze do neděle 11. října abychom zachovali jedinečnost této akce.  Výherci navíc budou tentokrát hned tři, kdy se každý z výherců může těšit na některou z vybraných novinek. A co tedy na výherce čeká?

První výherce získá audioknihy Syn, Dívka ve vlaku a jednu audioknihu dle vlastního výběru z bonusové nabídky.

vyhra audio 1

Druhý výherce získá audioknihu Sběratel a jednu audioknihu dle vlastního výběru z bonusové nabídky.

vyhra audio 2

Třetí výherce získá audioknihu Mordecai.

vyhra audio 3

Myslím že tato nabídka rozhodně patří mezi ty, které se neodmítají ;). A co pro výhru budete muset udělat? V podstatě nic složitého….stačí když správně odpovíte na otázky, které naleznete v níže uvedeném formuláři. Pokud budete mít vše správně nezbývá než doufat, že se na vás usměje štěstí, každopádně výher je dost a šance je tedy docela vysoká

Něco málo k podmínkám

  • Soutěží se od 7. 10. 2015 do 11.10.2015.
  • Základní podmínkou vstupu do soutěže je vyplnění soutěžního formuláře.
  • Tento formulář můžete vyplnit pouze jednou. Duplicity budu mazat.
  • Výherce bude vylosován pomocí Random.org, z lidí, kteří správně odpoví na všechny otázky, následně dostane informační email. Na odpověď má 48 hodin, jinak vylosuji jiného vítěze.
  • Vyhlášení bude na blogu  nejpozději do 15. 10.2015.
  • Vyhrazuji si plné právo na změnu soutěžních pravidel, či prodloužení soutěže.
  • všechny výhry budou dostupné digitální formou na portálu Audiolibrix.com, kde si je výherce bude moci bezplatně stáhnout

Teď už k samotnému úkolu, který stojí mezi vámi a výhrou. Zadání je naprosto jednoduché. Níže máte odkaz na formulář, ve kterém najdete i soutěžní úkol/y, ten stačí vyplnit a čekat na výsledek 😀 Zkrátka nic složitého, určitě si poradíte levou zadní 😉 Nakonec nezbývá než popřát hodně štěstí a pevné nervy …

SOUTĚŽNÍ FORMULÁŘ ZDE

bonusová nabídka audioknih

Share.

About Author

Milovník všech dobrých příběhů, s možná moc bujnou fantazií, který nepohrdne žádnou dobrou knihou. Mimo jiné také nadšenec do IT technologií, sociálních médií a věcí s tím spojených.

Leave A Reply