Vyhraj s audioknihami NAHLAS! – vyhodnocení

0

Tak dámy a pánové další soutěž je za námi. Tentokrát jste mohli získat některou z novinek právě proběhnuvšího audioknižního víkendu. Doufám, že vás soutěž bavila stejně jako mě, protože již teď mohu slíbit, že si brzo opět o nějakou pěknou cenu zasoutěžíme. Nesmím zapomenout moc poděkovat vydavatelství OneHotBook a portálu Audiolibrix, kteří výhry do soutěže poskytli.

Pojďme už ale na samotné výsledky, zapojilo se vás necelých padesát, což je rozhodně pěkné číslo a je vidět, že si audioknihy mezi vámi získávání větší a větší oblibu. Tentokrát jsem musel vyřadit pouze dva z vás. Oba shodou okolností měli chybu v otázce – Kolik audioknih během této akce vychází. Správná odpověď byla samozřejmě 14 – 12 ve všech distribucích a 2 pouze digitálně. Každopádně výhry jsou celkem tři, takže šance něco vyhrát je vcelku vysoká…. A jaké jsou tedy výsledky a kdo se může těšit na následující balíčky? Jen upřesním, že losování jsem již tradičně nechal na generátoru Random.org.

První audioknižní balíček vyhrává Gerd Muller

vyhra audio 1

Druhý audioknižní balíček vyhrává Ivan

vyhra audio 2

Audioknihu Mortdecai vyhrává Laďka

vyhra audio 3

Výhercům gratuluji, již jsem poslal email, na reagování mají 48 hodin potom losuji dalšího vítěze. Všichni ostatní co jste nevyhráli nezoufejte, určitě se v dohledné době najde ještě spoustu příležitostí vyhrát nějakou tu pěknou cenu :)

Bez názvu-4

 

 

 

Share.

About Author

Milovník všech dobrých příběhů, s možná moc bujnou fantazií, který nepohrdne žádnou dobrou knihou. Mimo jiné také nadšenec do IT technologií, sociálních médií a věcí s tím spojených.

Leave A Reply