Vyhraj psycho thriller z Hostu

0

Zdá se, že léto je konečně tu. Sluníčko konečně svítí naplno a mnohým z vás začali prázdniny. Ideální doba rozvalit se někde u vody s pěknou knihou a naplno si vychutnávat volna. A jelikož dobrých knih není nikdy dost, můžete si o jednu takovou u mě zasoutěžit. Tentokrát soutěžíme o zajímavý psycho thriller z nakladatelství Host. Pod vodou od Juli Zeh v knihkupectví díky její obálce jen tak neminete a i po příběhové stránce zaujme nejednoho čtenáře. Takže proč jí nezískat zdarma že? 🙂

Tak a co budete muset pro výhru udělat? Samozřejmě zapojit se do soutěže vyplněním formuláře, na který najdete odkaz níže a pak už jen čekat, zda se na vás usměje štěstí. Dost už ale povídání pojďme k podmínkám a k samotné soutěži.

Něco málo k podmínkám

  • Soutěží se od 1. 7. 2015 do 15.7.2015.
  • Soutěže se můžou zúčastnit lidé z Česka, nebo Slováci s českou zasílací adresou.
  • Základní podmínkou vstupu do soutěže je vyplnění soutěžního formuláře.
  • Tento formulář můžete vyplnit pouze jednou. Duplicity budu mazat.
  • Výherce bude vylosován pomocí Random.org, z lidí, kteří správně odpoví na všechny otázky, následně dostane informační email. Na odpověď má 48 hodin, jinak vylosuji jiného vítěze.
  • Vyhlášení bude na blogu  nejpozději do 20.7.2015.
  • Vyhrazuji si plné právo na změnu soutěžních pravidel, či prodloužení soutěže.

Teď už k samotnému úkolu, který stojí mezi vámi a výhrou. Zadání je naprosto jednoduché. Níže máte odkaz na formulář, ve kterém najdete i soutěžní úkol/y, ten stačí vyplnit a čekat na výsledek 😀 Zkrátka nic složitého, určitě si poradíte levou zadní 😉 Nakonec nezbývá než popřát hodně štěstí a pevné nervy  🙂

SOUTĚŽNÍ FORMULÁŘ ZDE

Share.

About Author

Milovník všech dobrých příběhů, s možná moc bujnou fantazií, který nepohrdne žádnou dobrou knihou. Mimo jiné také nadšenec do IT technologií, sociálních médií a věcí s tím spojených.

Leave A Reply