Vyhraj příběh Radovana Krejčíře v audiu

0

Ještě než se naplno ponoříte do všeobecného velikonočního veselí, mám pro vás další soutěž. Tentokrát opět zabrousíme do domácích vod a zasoutěžíme o kriminální příběh, který napsal sám život. Jméno Radovan Krejčíř, asi většina z vás zná. A právě této kontroverzní postavě se věnoval novinář a spisovatel Jaroslav Kmenta ve svých dvou knihách Padrino Krejčíř – Gangster, Afričan. Obě se navíc dočkali i své audioknižní verze, o kterou budeme právě soutěžit.

padrino-krejcir-gangster (1)Na tomto místě musím především poděkovat portálu audioteka.cz, který se rozhodl výhry do soutěže věnovat. Audiotéka mimochodem stojí i za samotným nahráním těchto audioknih. K načtení si navíc přizvali velezkušeného Pavla Rímského, takže zážitek opravdu stojí za to.

Navíc ani tentokrát nezůstáváme u jedné výhry. Soutěžit se bude tentokrát hned o dva sety audioknih Padrino Krejčíř. Takže výherci si budou moci užít celý příběh naplno, bez jakéhokoliv přerušení. Doufám, že vás Krejčířův příběh zaujme stejně jako předchozí audioknihy, o které jsme soutězili a do soutěže se vás zapojí co nejvíce, jelikož obě audioknihy jsou opravdu skvělé a slibují výjimečný zážitek. A co budete muset pro výhru udělat? Nic extra těžkého. Již tradičně najdete níže odkaz na formulář s pár otázkami, na které stačí správně odpovědět a pak jen doufat, že se na vás usměje při losování štěstí.

padrino-krejcir-africanNěco málo k podmínkám

  • Soutěží se od 25.03. do 1.04.2016.
  • Základní podmínkou vstupu do soutěže je vyplnění soutěžního formuláře.
  • Tento formulář můžete vyplnit pouze jednou. Duplicity budu mazat.
  • Výherce bude vylosován pomocí Random.org, z lidí, kteří správně odpoví na všechny otázky, následně dostane informační email. Na odpověď má 24 hodin, jinak vylosuji jiného vítěze.
  • Vyhlášení bude na blogu  nejpozději do 7.04.2016.
  • Výherce musí mít založen účet na portálu audioteka.cz, kam se mu výhry přidají do knihovničky
  • Vyhrazuji si plné právo na změnu soutěžních pravidel, či prodloužení soutěže.

SOUTĚŽTE ZDE

Na závěr nezbývá, než popřát vám hodně štěstí a pevné nervy při vyplňování odpovědí.

1107

Share.

About Author

Milovník všech dobrých příběhů, s možná moc bujnou fantazií, který nepohrdne žádnou dobrou knihou. Mimo jiné také nadšenec do IT technologií, sociálních médií a věcí s tím spojených.

Leave A Reply