Vyhraj příběh Radovana Krejčíře v audiu – vyhodnocení

0

Poslední ze soutěží, do kterých jste se mohli během března zapojit je za námi. Tentokrát jsme soutěžili o dva sety audioknih Padrino Krejčíř. Účast byla sice tentokrát o něco slabší, ovšem o to větší šanci na výhru měli ti, kdo se do soutěže zapojili. Nezbývá tedy než vyhlásit výsledky soutěže a tím i dva šťastné majitele těchto dvou zajímavých audioknih. Děkuji všem, kteří se u mě na blogu zapojili a nechali mi v dotazníku nějaký ten zajímavý vzkaz. Tímto děkuji i všem, kteří si mě přidali na Facebooku do oblíbených. Kvůli vám má smysl všechno dělat. V neposlední řadě musím samozřejmě poděkovat i portálu audioteka.cz, který se rozhodl audioknihy do soutěže věnovat.

Dost už ale povídání, pojďme se podívat, kdo se může těšit na tuto skvělou knihu. Samotné losování jsem samozřejmě již tradičně nechal na generátoru random.org. A jaké jsou tedy výsledky?

Výhercem setu dvou audioknih Padrino Krejčíř se stává

Tomáš Kvasnice
Ivana Strnadová

 

Výhercům gratuluji, již jsem poslal email se všemi náležitostmi. Všichni ostatní co jste nevyhráli nezoufejte, určitě budou další soutěže o zajímavé ceny, které budou stát za to. Doufám že mi zachováte přízeň a zase někdy u nějaké soutěže… ;)

1107

Share.

About Author

Milovník všech dobrých příběhů, s možná moc bujnou fantazií, který nepohrdne žádnou dobrou knihou. Mimo jiné také nadšenec do IT technologií, sociálních médií a věcí s tím spojených.

Leave A Reply