Vyhraj Lovce čarodějnic

0

Jelikož se Vánoce nezadržitelně blíží, nastal ideální čas dělat ostatním lidem radost. A jak jinak to udělat, než nějakou tou soutěží. Minulý týden jste měli možnost získat komiksový Overwatch a u komiksů zůstaneme i tentokrát. Díky nakladatelství Comics Centrum, máte jedinečnou možnost získat úvodní book komiksové série Lovec Čarodějnic, jenž na náš trh nedávno přineslo právě Comics Centrum. Takže jestli patříte mezi fanoušky Mignolaverse, kam tato série patří, není proč váhat 😉 Úplně zadarmo to samozřejmě ale nebude. Stačí vyplnit soutěžní formulář a mít trochu štěstí.

Soutěží se od 27.11. do 02.12.2018.
Soutěže se můžou zúčastnit lidé s českou zasílací adresou.
Základní podmínkou vstupu do soutěže je vyplnění soutěžního formuláře.
Tento formulář můžete vyplnit pouze jednou. Duplicity budu mazat.
Výherce bude vylosován pomocí Random.org, z lidí, kteří správně odpoví na všechny otázky, následně dostane informační email. Na odpověď má 24 hodin, jinak vylosuji jiného vítěze.
Vyhlášení bude na blogu nejpozději do 9.12.2018
Vyhrazuji si plné právo na změnu soutěžních pravidel, či prodloužení soutěže.

FORMULÁŘ ZDE

O co se soutěží již víte, nezbývá tedy než vám popřát hodně štěstí. Doufám, že vás tento kousek zaujme a do soutěže se vás zapojí co nejvíce. Samozřejmě pokud nevyhrajete máte možnost si ji zakoupit třeba právě na webu Comics Centra pod tímto odkazem. Dost už ale řečnění, níže najdete formulář k vyplnění. Takže hodně štěstí.

Share.

About Author

Milovník všech dobrých příběhů, s možná moc bujnou fantazií, který nepohrdne žádnou dobrou knihou. Mimo jiné také nadšenec do IT technologií, sociálních médií a věcí s tím spojených.

Leave A Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.