Vyhraj Lovce čarodějnic – vyhodnocení

0

Další soutěž je za námi a já doufám, že jste se při ní bavili stejně tak dobře, jako já při čtení vašich vzkazů. Za ně samozřejmě moc děkuji, stejně tak za ty mířené přímo pro Comics Centrum, již jsem je předal. Každý milý vzkaz, či nápad potěší, či inspiruje, takže jen tak dál 😀 Tentokrát se vás zúčastnilo naprosto skvělých 92 s tím, že Hellboy univerzum máte evidentně v malíčku, jelikož ani jedna odpověď nebyla špatná. Výherce je tentokrát jeden a získá komiks Lovec Čarodějnic, jenž rozšiřuje fantastické Mignolaverse. V neposlední řadě musím samozřejmě poděkovat i Comics Centru, které se rozhodlo tento kousek do soutěže věnovat.

Dost už ale povídání, pojďme se podívat, kdo se může těšit na Lovce čarodějnic? Samotné losování jsem samozřejmě již tradičně nechal na generátoru random.org. A jaké jsou tedy výsledky?

Výhercem se stává

a.m.e.d.e.o

Výherci gratuluji, již jsem poslal email se všemi náležitostmi. Všichni ostatní co jste nevyhráli nezoufejte, určitě budou další soutěže o zajímavé ceny, které budou stát za to. Pokud se na vás tentokrát neusmálo štěstí, stále máte možnost si tento skvělý kousek zakoupit na stránkách Comics Centra se zajímavou slevou. Doufám že mi zachováte přízeň a zase někdy u nějaké soutěže… ;)

 

Share.

About Author

Milovník všech dobrých příběhů, s možná moc bujnou fantazií, který nepohrdne žádnou dobrou knihou. Mimo jiné také nadšenec do IT technologií, sociálních médií a věcí s tím spojených.

Leave A Reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..