Vyhraj legendární Solaris v audiopodobě

0

Netrvalo dlouho a máme tu další soutěž. Tentokrát však vyměníme papírové a elektronické knihy za jednu audioknižní lahůdku. A o co se tedy bude soutěžit? Solaris Stanislawa Lema bezpochyby patří ke zlatému fondu science fiction a díky studiu Needles a vydavatelství Tympanum i k nejlepším audioknihám loňského roku a jeden z vás bude mít možnost se o tom přesvědčit na vlastní uši 😉

Solaris_3D

Doufám, že účast bude opět hojná, protože tahle výhra zkrátka stojí za to. Tak a co budete muset pro výhru udělat? Samozřejmě zapojit se do soutěže vyplněním formuláře, na který najdete odkaz níže a pak už jen čekat, zda se na vás usměje štěstí. Dost už ale povídání pojďme k podmínkám a k samotné soutěži.

Něco málo k podmínkám

  • Soutěží se od 27. 5. 2015 do 14.6.2015.
  • Soutěže se můžou zúčastnit lidé z Česka, nebo Slováci s českou zasílací adresou.
  • Základní podmínkou vstupu do soutěže je vyplnění soutěžního formuláře.
  • Tento formulář můžete vyplnit pouze jednou. Duplicity budu mazat.
  • Výherce bude vylosován pomocí Random.org, z lidí, kteří správně odpoví na všechny otázky, následně dostane informační email. Na odpověď má 48 hodin, jinak vylosuji jiného vítěze.
  • Vyhlášení bude na blogu  nejpozději do 18.6.2015.
  • Vyhrazuji si plné právo na změnu soutěžních pravidel, či prodloužení soutěže.

Teď už k samotnému úkolu, který stojí mezi vámi a skvělou výhrou. Zadání je naprosto jednoduché. Níže máte odkaz na formulář, ve kterém najdete i soutěžní úkol/y, ten stačí vyplnit a čekat na výsledek 😀 Zkrátka nic složitého, určitě si poradíte levou zadní 😉 Nakonec nezbývá než popřát hodně štěstí a pevné nervy  🙂

SOUTĚŽNÍ FORMULÁŘ ZDE

Share.

About Author

Milovník všech dobrých příběhů, s možná moc bujnou fantazií, který nepohrdne žádnou dobrou knihou. Mimo jiné také nadšenec do IT technologií, sociálních médií a věcí s tím spojených.

Leave A Reply