Vyhraj komplet Milénium v novém vydání – vyhodnocení

0

Tak dámy a pánové je dobojováno, finální soutěž k letní blogtour s Lisbeth Salanderovou je za námi a já doufám, že vás blogtour bavila stejně jako mě. Na závěr zbývá jen recenze, na tu si však budete muset ještě pár dní počkat. Ovšem vraťme se zpět k soutěži. Tentokrát se vás zapojilo úžasných 70, což je naprosto skvělé číslo,na kterém je vidět, že vás Milénium zkrátka baví a nepřestává vás lákat.

Tak a kdo tedy vyhrál? Do slosování se tentokrát všichni nedostali, velká část z vás ztroskotala na otázce o počtu stran čtvrtého dílu. A jelikož se na stránkách Hostu uvádí číslo 477, bral jsem jej i jako jedinou správnou odpověď. Po vytřídění špatných odpovědí vás tedy zbylo 45 a na koho se tedy usmálo štěstí? Losování jsem nechal již tradičně na generátoru Random.org a výsledky jsou následující.

Kompletní nové vydání Milénia vyhrává a pod vylosovaným číslem se skrývá

Lucy Lillianne

Výherci gratuluji, již jsem poslal email, na reagování má 48 hodin potom losuji dalšího vítěze. Všichni ostatní co jste nevyhráli nezoufejte, určitě se v dohledné době najde ještě spoustu příležitostí vyhrát nějakou tu pěknou cenu :)

11825969_122821124727459_3564841014825142965_n

Share.

About Author

Milovník všech dobrých příběhů, s možná moc bujnou fantazií, který nepohrdne žádnou dobrou knihou. Mimo jiné také nadšenec do IT technologií, sociálních médií a věcí s tím spojených.

Leave A Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.