Vyhraj komiksový OVERWATCH

0

Už je to nějaký čas co jsme tu měli nějakou tu soutěž. A jelikož je předvánoční sezóna v plném proudu, je na čase to napravit. Tentokrát si zasoutěžíme o horkou novinku z nakladatelství Crew – sborník skvěle kreslených příběhů s hrdiny slavné počítačové hry Overwatch! Takže jestli patříte mezi fanoušky téhle zběsilé akce, není proč váhat 😉 Úplně zadarmo to samozřejmě ale nebude. Stačí vyplnit soutěžní formulář a mít trochu štěstí.

Soutěží se od 19.11. do 23.11.2018.
Soutěže se můžou zúčastnit lidé s českou zasílací adresou.
Základní podmínkou vstupu do soutěže je vyplnění soutěžního formuláře.
Tento formulář můžete vyplnit pouze jednou. Duplicity budu mazat.
Výherce bude vylosován pomocí Random.org, z lidí, kteří správně odpoví na všechny otázky, následně dostane informační email. Na odpověď má 24 hodin, jinak vylosuji jiného vítěze.
Vyhlášení bude na blogu nejpozději do 30.11.2018
Vyhrazuji si plné právo na změnu soutěžních pravidel, či prodloužení soutěže.

FORMULÁŘ ZDE

O co se soutěží již víte, nezbývá tedy než vám popřát hodně štěstí. Doufám, že vás tento kousek zaujme a do soutěže se vás zapojí co nejvíce. Samozřejmě pokud nevyhrajete máte možnost si ji zakoupit třeba právě na webu Crwe pod tímto odkazem. Dost už ale řečnění, níže najdete formulář k vyplnění. Takže hodně štěstí.

Share.

About Author

Milovník všech dobrých příběhů, s možná moc bujnou fantazií, který nepohrdne žádnou dobrou knihou. Mimo jiné také nadšenec do IT technologií, sociálních médií a věcí s tím spojených.

Leave A Reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..