Vyhraj komiksový OVERWATCH – vyhlášení

0

Další soutěž je za námi a já doufám, že jste se při ní bavili stejně tak dobře, jako já při čtení vašich vzkazů. Za ně samozřejmě moc děkuji. Každý milý vzkaz, či nápad potěší, či inspiruje, takže jen tak dál 😀 Tentokrát se vás zúčastnilo nějakých 35 s tím, že jste měli kupodivu maličko problém odpovědět správně na otázku o doporučené ceně. Ta je 329,-, což má i Crew uvedeno na stránkách 😉  Výherce je tentokrát jeden a získá komiks ze světa Overwatch. V neposlední řadě musím samozřejmě poděkovat i nakladatelství Crew, které se rozhodlo tento kousek do soutěže věnovat.

Dost už ale povídání, pojďme se podívat, kdo se může těšit na komiksový Overwatch? Samotné losování jsem samozřejmě již tradičně nechal na generátoru random.org. A jaké jsou tedy výsledky?

Výherce komiksové antologie Overwatch se stává

Karel Kratochvíl

 

Výherci gratuluji, již jsem poslal email se všemi náležitostmi. Všichni ostatní co jste nevyhráli nezoufejte, určitě budou další soutěže o zajímavé ceny, které budou stát za to. Doufám že mi zachováte přízeň a zase někdy u nějaké soutěže… ;)

Share.

About Author

Milovník všech dobrých příběhů, s možná moc bujnou fantazií, který nepohrdne žádnou dobrou knihou. Mimo jiné také nadšenec do IT technologií, sociálních médií a věcí s tím spojených.

Leave A Reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..