Vyhraj jeden z hitů VKČ – vyhodnocení

0

Další soutěž je za námi a já doufám, že jste se při ní bavili stejně tak dobře, jako já při čtení vašich vzkazů. Za ně samozřejmě moc děkuji. Každý milý vzkaz, či nápad potěší, či inspiruje, takže jen tak dál 😀 Účast byla tentokrát opravdu skvělá, zapojilo se vás 86, sice nebyly všechny odpovědi úplně správné, i tak je to ale naprosto skvělé číslo. Výherci jsou tentokrát tři, kteří si mezi sebe rozdělí tří elektronické knihy, které vyšly během Velkého knižního čtvrtku. V neposlední řadě musím samozřejmě poděkovat i portálu media Alza, která se rozhodla knihu do soutěže věnovat.

Dost už ale povídání, pojďme se podívat, kdo se může těšit na jeden z hitů jarní sezóny? Samotné losování jsem samozřejmě již tradičně nechal na generátoru random.org. A jaké jsou tedy výsledky?

Výhercem knihy Kniha zrcadel se stává

Orvokki

Výhercem knihy Ďábel v bílém městě se stává

Ivana

Výhercem knihy Múza se stává

Tomáš Kvasnica

 

Výhercům gratuluji, již jsem poslal email se všemi náležitostmi. Všichni ostatní co jste nevyhráli nezoufejte, určitě budou další soutěže o zajímavé ceny, které budou stát za to. Doufám že mi zachováte přízeň a zase někdy u nějaké soutěže… ;)

Share.

About Author

Milovník všech dobrých příběhů, s možná moc bujnou fantazií, který nepohrdne žádnou dobrou knihou. Mimo jiné také nadšenec do IT technologií, sociálních médií a věcí s tím spojených.

Leave A Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.