Vyhraj hit podzimní sezóny v audiopodobě!

0

Už je to nějaký čas co jsme tu měli nějakou tu soutěž. A jelikož podzimní sezóna nabírá na obrátkách, je na čase dát vám možnost jeden z hitů podzimní sezóny vyhrát. Tentokrát si zasoutěžíme o horkou novinku Davida Lagercrantze – Muž, který hledal svůj stín v audiopodobě. Úplně zadarmo to samozřejmě ale nebude. Stačí vyplnit soutěžní formulář a mít trochu štěstí.

Na tomto místě musím také hodně poděkovat vydavatelství OneHotBook a portálu Audiolibrix, kteří výhry do soutěže poskytli. Šanci na výhru Muže, který hledal svůj stín v podání herce Martina Stránského budou mít hned tři z vás. Výhra bude posléze dostupná na portálu Audiolibrix v digitální podobě. Teď už však něco málo k podmínkám.

Soutěží se od 8.9. do 13.9.2017.
Soutěže se můžou zúčastnit lidé z Česka, i Slovenska.
Základní podmínkou vstupu do soutěže je vyplnění soutěžního formuláře.
Tento formulář můžete vyplnit pouze jednou. Duplicity budu mazat.
Výherce bude vylosován pomocí Random.org, z lidí, kteří správně odpoví na všechny otázky, následně dostane informační email. Na odpověď má 24 hodin, jinak vylosuji jiného vítěze.
Vyhlášení bude na blogu nejpozději do 18.9.2017.
Vyhrazuji si plné právo na změnu soutěžních pravidel, či prodloužení soutěže.

O co se soutěží již víte, nezbývá tedy než vám popřát hodně štěstí. Doufám, že vás kniha zaujme a do soutěže se vás zapojí co nejvíce. Samozřejmě pokud nevyhrajete máte možnost si ji zakoupit třeba právě na webu Audiolibrix pod tímto odkazem. Dost už ale řečnění, níže najdete formulář k vyplnění. Takže hodně štěstí.

Share.

About Author

Milovník všech dobrých příběhů, s možná moc bujnou fantazií, který nepohrdne žádnou dobrou knihou. Mimo jiné také nadšenec do IT technologií, sociálních médií a věcí s tím spojených.

Leave A Reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..