Vyhraj hit podzimní sezóny v audiopodobě! – vyhodnocení

0

Další soutěž je za námi a já doufám, že jste se při ní bavili stejně tak dobře, jako já při čtení vašich vzkazů. Za ně samozřejmě moc děkuji. Každý milý vzkaz, či nápad potěší, či inspiruje, takže jen tak dál 😀 Účast byla tentokrát opravdu skvělá, zapojilo se vás 76, navíc byly všechny odpovědi úplně správné. Je vidět, že po novém Miléniu skutečně toužíte 😉  Výherci jsou tentokrát tři, kteří si mezi sebe rozdělí tří digitální audioknižní verze novinky Davia Lagercrantze – Muž, který hledá svůj stín. V neposlední řadě musím samozřejmě poděkovat i portálu Audiolibrix a vydavatelství OneHotBook, jenž audioknihy do soutěže věnovalo.

Dost už ale povídání, pojďme se podívat, kdo se může těšit na jeden z hitů pozimní sezóny? Samotné losování jsem samozřejmě již tradičně nechal na generátoru random.org. A jaké jsou tedy výsledky?

Výhercem audioknihy Muž, který hledá svůj stín se stává

Petr Voborník

Petra Kučerová

Ivana Dudeková

 

Výhercům gratuluji, již jsem poslal email se všemi náležitostmi. Všichni ostatní co jste nevyhráli nezoufejte, určitě budou další soutěže o zajímavé ceny, které budou stát za to. Doufám že mi zachováte přízeň a zase někdy u nějaké soutěže… ;)

Share.

About Author

Milovník všech dobrých příběhů, s možná moc bujnou fantazií, který nepohrdne žádnou dobrou knihou. Mimo jiné také nadšenec do IT technologií, sociálních médií a věcí s tím spojených.

Leave A Reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..