Vyhraj dvojici skvělých thrillerů

0

Jelikož se Vánoce nezadržitelně blíží, nastal ideální čas dělat ostatním lidem radost. A jak jinak to udělat, než nějakou tou soutěží. Minulé dva týdny jste měli možnost získat nějaké ty komiksy, nesmím však zapomínat ani na fanoušky klasických knih. A tak zde máme díky vydavatelství Albatros Media soutěž hned o dva skvělé thrillery. Prvním kouskem je Tatérka Alison Belsham, kterou jsem mimochodem i recenzoval a  druhou knihou pak Dokonalá kořist Helen Fields. Oba kousky slibují více než zajímavé počtení, takže proč si neudělat k Vánocům trochu radosti, že 😉 Úplně zadarmo to samozřejmě ale nebude. Stačí vyplnit soutěžní formulář a mít trochu štěstí.

Soutěží se od 3.12. do 07.12.2018.
Soutěže se můžou zúčastnit lidé s českou zasílací adresou.
Základní podmínkou vstupu do soutěže je vyplnění soutěžního formuláře.
Tento formulář můžete vyplnit pouze jednou. Duplicity budu mazat.
Výherce bude vylosován pomocí Random.org, z lidí, kteří správně odpoví na všechny otázky, následně dostane informační email. Na odpověď má 24 hodin, jinak vylosuji jiného vítěze.
Vyhlášení bude na blogu nejpozději do 16.12.2018
Vyhrazuji si plné právo na změnu soutěžních pravidel, či prodloužení soutěže.

FORMULÁŘ ZDE

O co se soutěží již víte, nezbývá tedy než vám popřát hodně štěstí. Doufám, že vás tyto dva kousky zaujaly a do soutěže se vás zapojí co nejvíce. Samozřejmě pokud nevyhrajete máte možnost si ji zakoupit třeba právě na webu Albatros Media. Dost už ale řečnění, níže najdete formulář k vyplnění. Takže hodně štěstí.


Alison Belsham – Tatérka

Když během tetovacího veletrhu v anglickém Brightonu objeví místní tatérka Marni Mullinsová podivně znetvořenou mrtvolu, ochromí celé město strach. Podle všeho tu řádí sériový vrah, který zaživa vyřezává umělecká díla z těl svých obětí. Marni skrývá tajemství a má pádné důvody, proč nedůvěřovat policii. Jak se proto rozhodne, když ji navštíví mladý, čerstvě povýšený inspektor? Pomůže mu vyšetřit jeho první vraždu, nebo se po stopách vraždící zrůdy vydá sama?


Helen Fields – Dokonalá kořist

Druhý díl drsné krimi série s detektivem Lucem Callanachem a inspektorkou Avou Turnerovou

Edinburgh se stává evropskou metropolí hrůzy. Uprostřed hudebního festivalu rozetne ostrá čepel břicho charitativnímu pracovníkovi. V mnohatisícovém davu si vraha nikdo nevšimne. Nedlouho poté je na dně popelnice nalezena učitelka z mateřské školky, uškrcená vlastní šálou. Policie nezná motiv a nemá ani žádné stopy – dokud se po městě nezačnou objevovat podezřelá graffiti. Vrah jimi totiž oznamuje svou další kořist… a čím je nevinnější, tím lépe

Share.

About Author

Milovník všech dobrých příběhů, s možná moc bujnou fantazií, který nepohrdne žádnou dobrou knihou. Mimo jiné také nadšenec do IT technologií, sociálních médií a věcí s tím spojených.

Leave A Reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..