Vyhraj audioknižní Mycelium

0

Sotva nám jedna soutěž skončila, začíná další. Po úspěchu a zájmu jaký u vás vyvolala soutěž o Tajný deník Karla IV. jsme se společně s OneHotBook rozhodli dát všanc další audioknihy. I tentokrát potěšíme všechny příznivce domácí literatury, i když z trochu jiného žánru. V tomto případě zabrousíme do daleké budoucnosti, kdy cesty ke vzdáleným planetám jsou skutečností a na planetě Zemi žijí spolu s námi i zástupci dalších ras.

Mycelium_Led_pod_kuzi_3D_OneHotBookAno správně tentokrát se bude soutěžit o jedinečnou sérii, která se může pyšnit řadou žánrových cen. Mycelium je zkrátka fenomén, který dokázal okouzlit i naprosté odpůrce sci-fi. OneHotBook již vydalo první dva díly z této série v audiopodobě a rozhodně se jedná o výjimečný zážitek. A právě o tyto první dva díly si tentokrát zasoutěžíme.

AMycelium_Jantarove_oci_3D_OneHotBookby šance na výhru byla o něco větší, OneHotBook poskytlo do soutěže hned dvě sady audioknih na cd. Šťastní výherci se tak budou moci naplno ponořit do jedinečného příběhu plného intrik, politikaření, zrady, ale i přátelství a lásky. Doufám, že vás Mycelium zaujme stejně jako Karel IV. a do soutěže se vás zapojí co nejvíce, jelikož obě audioknihy jsou opravdu skvělé a slibují výjimečný zážitek. A co budete muset pro výhru udělat? Nic extra těžkého. Již tradičně najdete níže odkaz na formulář s pár otázkami, na které stačí správně odpovědět a pak jen doufat, že se na vás usměje při losování štěstí.

Něco málo k podmínkám

  • Soutěží se od 2.03. do 7.03.2016.
  • Soutěže se můžou zúčastnit pouze soutěžící s českou zasílací adresou.
  • Základní podmínkou vstupu do soutěže je vyplnění soutěžního formuláře.
  • Tento formulář můžete vyplnit pouze jednou. Duplicity budu mazat.
  • Výherce bude vylosován pomocí Random.org, z lidí, kteří správně odpoví na všechny otázky, následně dostane informační email. Na odpověď má 24 hodin, jinak vylosuji jiného vítěze.
  • Vyhlášení bude na blogu  nejpozději do 10.03.2016.
  • Vyhrazuji si plné právo na změnu soutěžních pravidel, či prodloužení soutěže.

SOUTĚŽTE ZDE

Na závěr nezbývá, než popřát vám hodně štěstí a pevné nervy při vyplňování odpovědí. Možná vám ještě napovím, že s odpověďmi by vám mohli pomoci webové stránky vydavatelství OneHotBook 😉

lewis_podklad

Share.

About Author

Milovník všech dobrých příběhů, s možná moc bujnou fantazií, který nepohrdne žádnou dobrou knihou. Mimo jiné také nadšenec do IT technologií, sociálních médií a věcí s tím spojených.

Leave A Reply