Vyhraj 760 stran napětí

0

Jak jsem již tady na blogu nebo na facebooku zmiňoval, není to tak dlouho co má fb stránka dosáhla krásných 500 fanoušků a jelikož si i tohle jubileum zaslouží pořádně oslavit, nesmí chybět samozřejmě soutěž 🙂 Doufám, že jste si od poslední soutěže stihli trochu odpočinout a opět se zapojíte v hojném počtu, protože i tentokrát stojí výhra rozhodně za to (už teď lituju pošťačku, která jí vítězi ponese 🙂 )

largeTentokrát musím hrozně moc poděkovat Knižnímu klubu, který byl tak moc hodný a věnoval do soutěže jeden výtisk vynikající knihy Já, poutník od Terryho Hayese. Musím říct, že podle všech hodnocení vypadá kniha více než lákavě, navíc je to moc pěkný macík, který se bude vyjímat v knihovně. Myslím, že o to už se vyplatí soutěžit nemyslíte 😉

Tak a co budete muset pro výhru udělat? Samozřejmě zapojit se do soutěže vyplněním formuláře, na který najdete odkaz níže a pak už jen čekat, zda se na vás usměje štěstí. Dost už ale povídání pojďme k podmínkám a k samotné soutěži.

Něco málo k podmínkám

  • Soutěží se od 11. 4. 2015 do 24.5.2015.
  • Soutěže se můžou zúčastnit lidé z Česka, nebo Slováci s českou zasílací adresou.
  • Základní podmínkou vstupu do soutěže je vyplnění soutěžního formuláře.
  • Tento formulář můžete vyplnit pouze jednou. Duplicity budu mazat.
  • Výherce bude vylosován pomocí Random.org, z lidí, kteří správně odpoví na všechny otázky, následně dostane informační email. Na odpověď má 48 hodin, jinak vylosuji jiného vítěze.
  • Vyhlášení bude na blogu  nejpozději do 28.5.2015.
  • Vyhrazuji si plné právo na změnu soutěžních pravidel, či prodloužení soutěže.

Teď už k samotnému úkolu, který stojí mezi vámi a skvělou výhrou. Zadání je naprosto jednoduché. Níže máte odkaz na formulář, ve kterém najdete i soutěžní úkol/y, ten stačí vyplnit a čekat na výsledek 😀 Zkrátka nic složitého, určitě si poradíte levou zadní 😉 Nakonec nezbývá než popřát hodně štěstí a pevné nervy  🙂

SOUTĚŽNÍ FORMULÁŘ ZDE

Share.

About Author

Milovník všech dobrých příběhů, s možná moc bujnou fantazií, který nepohrdne žádnou dobrou knihou. Mimo jiné také nadšenec do IT technologií, sociálních médií a věcí s tím spojených.

Leave A Reply