Vyhraj 760 stran napětí – vyhodnocení

0

Tak dámy a pánové je dobojováno, další soutěž je za námi a já doufám, že jste si ji užili stejně jako já.  Musím vám všem poděkovat za účast, která byla až neskutečná. V poslední soutěži se vás zapojilo neuvěřitelných 99, což je opravdu fantastické číslo a jsem rád, že vás detektivky baví stejně jako mě 🙂

Nesmím samozřejmě zapomenout ani na nakladatelství Knižní Klub, díky jemuž se mohla tato soutěž vůbec uskutečnit a které do soutěže věnovalo vynikající knihu Já, poutník. Tak a teď už výsledky a kdo tedy vyhrál? Do slosování tentokrát šli opět všichni, což tedy znamená 99. Losování jsem nechal již tradičně na generátoru Random.org a výsledky jsou následující.

Knihu Já, poutník vyhrává a pod vylosovaným číslem se skrývá

Bez názvu

Pája

Výherci gratuluji, již jsem poslal email, na reagování má 48 hodin potom losuji dalšího vítěze. Všichni ostatní co jste nevyhráli nezoufejte, již pozítří začíná další soutěž, tentokrát o jednoho z držitelů ceny audiokniha roku :)

Share.

About Author

Milovník všech dobrých příběhů, s možná moc bujnou fantazií, který nepohrdne žádnou dobrou knihou. Mimo jiné také nadšenec do IT technologií, sociálních médií a věcí s tím spojených.

Leave A Reply