Vyhlášení víkendovky o Playground

0

Další soutěž je za námi a já doufám, že jste se při ní bavili stejně tak dobře, jako já při čtení vašich vzkazů. Za ně samozřejmě moc děkuji. Každý milý vzkaz, či nápad potěší, či inspiruje, takže jen tak dál 😀 Musím říct, že vás novinka Larse Keplera docela láká. Přestože bylo na zapojení do soutěže relativně málo času, zúčastnilo se vás krásný 46, což je rozhodně pěkné číslo. Pár vás z losování bohužel vypadlo pro některou špatnou odpověď, přesto vás do finále a tím i do slosování postoupilo 39. Výherce je tentokrát jenom jeden, ovšem o to větší radost z výhry bude snad mít. V neposlední řadě musím samozřejmě poděkovat i portálu media Alza která se rozhodla knihu do soutěže věnovat.

Dost už ale povídání, pojďme se podívat, kdo se může těšit na skvělý Playground Larse Keplera. Samotné losování jsem samozřejmě již tradičně nechal na generátoru random.org. A jaké jsou tedy výsledky?

14212797_10153839037031409_2761679238051485623_nVýhercem eknihy Larse Keplera Playground se stává

Alena Tománková

 

Výherkyni gratuluji, již jsem poslal email se všemi náležitostmi. Všichni ostatní co jste nevyhráli nezoufejte, určitě budou další soutěže o zajímavé ceny, které budou stát za to. Doufám že mi zachováte přízeň a zase někdy u nějaké soutěže… ;)

Share.

About Author

Milovník všech dobrých příběhů, s možná moc bujnou fantazií, který nepohrdne žádnou dobrou knihou. Mimo jiné také nadšenec do IT technologií, sociálních médií a věcí s tím spojených.

Leave A Reply