Víkendovka s Velkým knižním čtvrtkem

0

Velký knižní čtvrtek i tentokrát přinesl řadu velmi zajímavých titulů. U této příležitosti máte díky portálu media.alza.cz jedinečnou možnost vyhrát některou z novinek do vaší čtečky. Výhra tedy tentokrát není pevně daná a bude jen a jen na výherci jakou z novinek zvolí.

Bez názvu-3

Soutěžit se bude tentokrát o tři eknihy dle vlastního výběru. Výběr je samozřejmě omezen pouze na tituly z VKČ – kompletní přehled najdete ZDE. Myslím tedy, že ceny jsou více než lákavé a za trochu té námahy rozhodně stojí. A co budete muset pro výhru udělat? Nic extra těžkého. Již tradičně najdete níže odkaz na formulář s pár otázkami, na které stačí správně odpovědět a pak jen doufat, že se na vás usměje při losování štěstí.

Výhry budou pro tentokrát dostupné na portálu media.alza.cz, odkud si budete moci stáhnout libovolný formát pro vaši čtečku. Soutěž je tentokrát o něco kratší, probíhá pouze tento víkend, takže s vyplněním dotazníku rozhodně neváhejte a neotálejte.

Bez názvu-2

Něco málo k podmínkám

  • Soutěží se od 18.03. do 20.03.2016.
  • Soutěž není tentokrát nijak limitována
  • Základní podmínkou vstupu do soutěže je vyplnění soutěžního formuláře.
  • Tento formulář můžete vyplnit pouze jednou. Duplicity budu mazat.
  • Výherce bude vylosován pomocí Random.org, z lidí, kteří správně odpoví na všechny otázky, následně dostane informační email. Na odpověď má 24 hodin, jinak vylosuji jiného vítěze.
  • Vyhlášení bude na blogu  nejpozději do 25.03.2016.
  • Vyhrazuji si plné právo na změnu soutěžních pravidel, či prodloužení soutěže.

SOUTĚŽTE ZDE

Na závěr nezbývá, než popřát vám hodně štěstí a pevné nervy při vyplňování odpovědí. 😉

 Bez názvu-1

Share.

About Author

Milovník všech dobrých příběhů, s možná moc bujnou fantazií, který nepohrdne žádnou dobrou knihou. Mimo jiné také nadšenec do IT technologií, sociálních médií a věcí s tím spojených.

Leave A Reply