Víkendovka s Velkým knižním čtvrtkem – vyhodnocení

0

Další soutěž je za námi. Tentokrát to byla opravdu rychlovka přes víkend. Každopádně musíme vyhlásit výsledky soutěže a tím i tři nové majitele eknihy z VKČ dle vlastního výběru. Děkuji všem, kteří se u mě na blogu zapojili a nechali mi v dotazníku nějaký ten zajímavý vzkaz. Tímto děkuji i všem, kteří si mě přidali na Facebooku do oblíbených. Kvůli vám má smysl všechno dělat. V neposlední řadě musím samozřejmě poděkovat i portálu media.alza.cz, který se rozhodl eknihy do soutěže věnovat a již teď vám mohu slíbit, že v dohledné době bude soutěž další.

Dost už ale povídání, pojďme se podívat, kdo se může těšit na tuto skvělou knihu. Samotné losování jsem samozřejmě již tradičně nechal na generátoru random.org. A jaké jsou tedy výsledky?

Výhercem eknihy z VKČ dle vlastního výběru se stává

PAVLA
Alena Tománková
Petra

Výhercům gratuluji, již jsem poslal email se všemi náležitostmi. Všichni ostatní co jste nevyhráli nezoufejte, určitě budou další soutěže o zajímavé ceny, které budou stát za to. Doufám že mi zachováte přízeň a zase někdy u nějaké soutěže… ;)

Share.

About Author

Milovník všech dobrých příběhů, s možná moc bujnou fantazií, který nepohrdne žádnou dobrou knihou. Mimo jiné také nadšenec do IT technologií, sociálních médií a věcí s tím spojených.

Leave A Reply