Víkendovka o ebooky

0

Tak uplynul sotva týden a máme tu hned další soutěž. Tentokrát se ovšem bude soutěžit o knihy elektronické. Co se týče této víkendovky, tak doufám, že se vám zalíbí. Protože záleží jen na vašem zájmu zda se stanou soutěže o ebooky pravidelnější, nebo ne. Osobně bych chtěl tyto soutěže pořádat jednou za čtrnáct dní, ale jak jsem řekl záleží hlavně na vás. Jestli bude mít tato soutěž smysl, nebo ne. Doufám, že ano, protože knih není přece nikdy dost a nezáleží na tom zda se jedná o fyzickou nebo elektronickou knihu ne? 😉

Na tomto místě musím také hodně poděkovat eshopu media.alza.cz, který se rozhodl spolupracovat s mým webem a věnovat do soutěží nějaký ten skvělý ebook. Díky tomu je jasné, že výherce bude muset mít založený na Alze účet (nebojte je to jednoduché a dá se registrovat i pomocí facebooku), posléze obdrží speciální kód, ve kterém získá ten daný ebook, o který budeme soutěžit.

Něco málo k podmínkám

  • Soutěží se od 7.11. do 9.11.2014.
  • Soutěže se můžou zúčastnit lidé z Česka, i Slovenska.
  • Základní podmínkou vstupu do soutěže je vyplnění soutěžního formuláře.
  • Tento formulář můžete vyplnit pouze jednou. Duplicity budu mazat.
  • Výherce bude vylosován pomocí Random.org, z lidí, kteří správně odpoví na všechny otázky, následně dostane informační email. Na odpověď má 24 hodin, jinak vylosuji jiného vítěze.
  • Vyhlášení bude na blogu  nejpozději do 12.11.2014.
  • Vyhrazuji si plné právo na změnu soutěžních pravidel, či prodloužení soutěže.

Teď už ale pojďme na to o co se bude soutěžit. Hned na začátek si dáme pořádně horkou novinku z nakladatelství Domino a tou novinkou není nic jiného než slovutný Jeffery Deaver a jeho Sběratel kůží. O to už se vyplatí soutěžit, nemyslíte? 😉 Samožřejmě pokud nevyhrajete máte možnost si knihu zakoupit třeba právě na webu Alzy pod tímto odkazem. Dost už ale řečnění, níže najdete formulář k vyplnění. Takže hodně štěstí 🙂

SOUTĚŽTE ZDE

1568_4075

 

Share.

About Author

Milovník všech dobrých příběhů, s možná moc bujnou fantazií, který nepohrdne žádnou dobrou knihou. Mimo jiné také nadšenec do IT technologií, sociálních médií a věcí s tím spojených.

Leave A Reply