Víkendovka o ebooky – vyhodnocení

1

Tak dámy a pánové je dobojováno. Další soutěž, další soutěž je za námi a pomalu ale jistě se vrhneme na vyhlášení vítěze. Tak teď už k samotné soutěži. Děkuji všem, kteří se u mě na blogu zapojili a nechali mi v dotazníku nějaký ten zajímavý vzkaz. Tímto děkuji i všem, kteří si mě přidali na Facebooku do oblíbených. Je nás již 419 a to si myslím, že je opravdu krásné číslo a dává mému snažení nějaký smysl. Takže ještě jednou moc díky.

No a jdeme na výsledky. Nakonec se vás účastnilo necelých 40, což není vůbec špatné na to, že se jednalo o první soutěž o ebook a soutěžilo se pouze přes víkend. Doufám, že vás soutěž bavila, protože už teď mám v plánu další soutěže o zajímavé ceny, prostě před vánoci se bude pořád soutěžit 😉 Takže sledujte blog a facebook ať vám něco neunikne 🙂
Samozřejmě nesmím zapomenout ani na sponzora soutěže a tím je media.alza.cz, které moc děkuji. Tak a teď už výsledky a kdo tedy vyhrál? Po vyřazení všech špatných odpovědí vás zbylo přesně 35. Losování jsem nechal na generátoru Random.org a výsledky jsou následující.

ebook Sběratele kůží vyhrává a pod vylosovaným číslem se skrývá

Bez názvu

Lenka (lloki)

 

Výherci gratuluji, již jsem poslal email, na reagování má 48 hodin potom losuji dalšího vítěze. Všichni ostatní co jste nevyhráli nezoufejte, určitě budou další soutěže o zajímavé ceny, které budou stát za to. Doufám že mi zachováte přízeň a zase někdy u nějaké soutěže… ;)

1568_4075

 

 

Share.

About Author

Milovník všech dobrých příběhů, s možná moc bujnou fantazií, který nepohrdne žádnou dobrou knihou. Mimo jiné také nadšenec do IT technologií, sociálních médií a věcí s tím spojených.

1 komentář

  1. Oooooo, já jsem vyhráááála, paráda 😀 Moc moc moc děkuji za tyto skvělé soutěže!!!

Leave A Reply