Víkendovka o ebooky – vyhodnocení

0

Tak dámy a pánové je dobojováno. Další soutěž, další soutěž je za námi a pomalu ale jistě se vrhneme na vyhlášení vítěze. Tak teď už k samotné soutěži. Děkuji všem, kteří se u mě na blogu zapojili a nechali mi v dotazníku nějaký ten zajímavý vzkaz. Tímto děkuji i všem, kteří si mě přidali na Facebooku do oblíbených. Kvůli vám má smysl všechno dělat 🙂

No a jdeme na výsledky. Tentokrát se vás zúčastnilo 25, což je sice méně než minule, ale i tak je to pěkné číslo 🙂 Doufám, že vás soutěž bavila, protože už teď mám v plánu další soutěže takže sledujte blog a facebook ať vám něco neunikne 🙂
Samozřejmě nesmím zapomenout ani na sponzora soutěže a tím je media.alza.cz, které moc děkuji. Tak a teď už výsledky a kdo tedy vyhrál?

ebook Losing it vyhrává a pod vylosovaným číslem se skrývá

Bez názvu

Lucka Horynová

Výherci gratuluji, již jsem poslal email se všemi náležitostmi. Všichni ostatní co jste nevyhráli nezoufejte, určitě budou další soutěže o zajímavé ceny, které budou stát za to. Doufám že mi zachováte přízeň a zase někdy u nějaké soutěže… ;)

Share.

About Author

Milovník všech dobrých příběhů, s možná moc bujnou fantazií, který nepohrdne žádnou dobrou knihou. Mimo jiné také nadšenec do IT technologií, sociálních médií a věcí s tím spojených.

Leave A Reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..