Víkendovka o ebooky

0

Už je to nějaká doba, co jsem měl na webu naposled víkendovou soutěž o nějaký ten ebook. Je sice pravda, že momentálně probíhá soutěž o vynikající audioknihu Solaris, ovšem komu tento formát nevyhovuje má možnost vyhrát novinkovou e-knihu z nakladatelství Host. Na tomto místě musím také hodně poděkovat eshopu media.alza.cz, který výhru do soutěže věnuje. Díky tomu je jasné, že výherce bude muset mít založený na Alze účet (nebojte je to jednoduché a dá se registrovat i pomocí facebooku), posléze obdrží speciální kód, ve kterém získá ten daný ebook, o který budeme soutěžit.

Něco málo k podmínkám

  • Soutěží se od 29.05. do 31.05.2015.
  • Soutěže se můžou zúčastnit lidé z Česka, i Slovenska.
  • Základní podmínkou vstupu do soutěže je vyplnění soutěžního formuláře.
  • Tento formulář můžete vyplnit pouze jednou. Duplicity budu mazat.
  • Výherce bude vylosován pomocí Random.org, z lidí, kteří správně odpoví na všechny otázky, následně dostane informační email. Na odpověď má 24 hodin, jinak vylosuji jiného vítěze.
  • Vyhlášení bude na blogu  nejpozději do 3.06.2015.
  • Vyhrazuji si plné právo na změnu soutěžních pravidel, či prodloužení soutěže.

Tak a o co se bude tentokrát soutěžit?  Jak jsem již zmínil soutěžíme o novinku z nakladatelství Host. A tou novinkou není nic jiného než dlouho očekávaný Stalker Larse Keplera. Myslím, že výhra rozhodně stojí za zkoušku a doufám, že zaujme i vás a do soutěže se zapojí co nejvíce soutěžících. Samozřejmě pokud nevyhrajete máte možnost si knihu zakoupit třeba právě na webu Alzy pod tímto odkazem. Dost už ale řečnění, níže najdete formulář k vyplnění. Takže hodně štěstí 🙂

SOUTĚŽTE ZDE

 

EK11955LARS KEPLER – STALKER

Před devíti lety byl pastor Rocky Kyrklund odsouzen za brutální vraždu a svěřen do psychiatrické péče. Z události si nic nepamatuje – od tragické autonehody trpí opakucícími se výpadky a ztrátou paměti.

Ve stejnou dobu, kdy se Rocky Kyrklund znovu vrací do společnosti, někdo policii pošle video ženy v okně. Následujícího dne je žena nalezena mrtvá. Brutalita vrahova útoku vyšetřovatele dovede k Rockymu Kyrklundovi. Policii přijde další videonahrávka. Nikdo nerozumí tomu, ce se to děje. A Joona Linna více než před rokem zmizel. Skoro všichni si myslí, že je mrtvý. Skoro všichni.

Share.

About Author

Milovník všech dobrých příběhů, s možná moc bujnou fantazií, který nepohrdne žádnou dobrou knihou. Mimo jiné také nadšenec do IT technologií, sociálních médií a věcí s tím spojených.

Leave A Reply