Víkendovka o ebooky

0

Loni jsem Vás na konci roku docela zásoboval soutěžemi a jelikož vím, že vy soutěže rádi, tak budeme v tomto trendu pokračovat i po novém roce 😉 Na tomto místě musím také hodně poděkovat eshopu media.alza.cz, který se rozhodl spolupracovat s mým webem a věnovat do soutěží nějaký ten skvělý ebook. Díky tomu je jasné, že výherce bude muset mít založený na Alze účet (nebojte je to jednoduché a dá se registrovat i pomocí facebooku), posléze obdrží speciální kód, ve kterém získá ten daný ebook, o který budeme soutěžit.

Něco málo k podmínkám

  • Soutěží se od 16.01. do 18.01.2015.
  • Soutěže se můžou zúčastnit lidé z Česka, i Slovenska.
  • Základní podmínkou vstupu do soutěže je vyplnění soutěžního formuláře.
  • Tento formulář můžete vyplnit pouze jednou. Duplicity budu mazat.
  • Výherce bude vylosován pomocí Random.org, z lidí, kteří správně odpoví na všechny otázky, následně dostane informační email. Na odpověď má 24 hodin, jinak vylosuji jiného vítěze.
  • Vyhlášení bude na blogu  nejpozději do 21.01.2015.
  • Vyhrazuji si plné právo na změnu soutěžních pravidel, či prodloužení soutěže.

Tak a o co se bude tentokrát soutěžit?  Tentokrát tu mám něco především pro něžnější pohlaví. Po všech těch detektivkách a sci-fi a fantasy tak trochu změna 🙂 A o co tedy půjde? Nakladatelství Jota nedávno vydalo docela zajímavý kousek pod názvem Losing it od Cory Carmackové, takže si tentokrát zasoutěžíme o tuto zajímavou oddechovku 😉 Doufám, že vás kniha zaujme a do soutěže se vás zapojí co nejvíce. Samozřejmě pokud nevyhrajete máte možnost si knihu zakoupit třeba právě na webu Alzy pod tímto odkazem. Dost už ale řečnění, níže najdete formulář k vyplnění. Takže hodně štěstí 🙂

SOUTĚŽTE ZDE

 

EK11897CORA CARMACK – LOSING IT

„Jak to, že jsem pořád ještě panna?“ ztrápeně si opakuje každý den při pohledu do zrcadla Bliss Edwardsová, na první pohled úspěšná a bezproblémová studentka herectví obklopená množstvím přátel, kteří však absolutně netuší, čím se jejich pohledná a inteligentní kamarádka užírá.

Hodlá skoncovat s panenstvím – jenže ten pravý stále ne a ne přijít. V okamžiku, kdy se její sexem protřelá kamarádka Kelsey dozví, že Bliss není přes svůj „handicap“ ani lesbička, ani nehodlá odejít do kláštera, navleče ji do úzkých šortek a trička s tak velkým výstřihem, jaké by si samotná Bliss nikdy neoblékla. A potom ji s prohlášením „konečně si vrzneš“ odtáhne do blízkého baru, kde ji po konzumaci několika panáků na kuráž vybízí, aby si našla kvalitního milence na jedno použití.

Bliss prchá zbaběle na záchod, ale cestou narazí na zajímavého mladíka jménem Garrick, zabraného do čtení Shakespeara. Neplánovaně přeskočí jiskra a Bliss má tu noc skutečně šanci prožít pohádkový sex, ze kterého však na poslední chvíli s mnoha nepodařenými výmluvami vycouvá. Další den ráno, první hodinu posledního semestru, Bliss málem omdlí: zjišťuje, že Garrick, který před necelými osmi hodinami ležel nahý v její posteli, je jejím novým profesorem!

Share.

About Author

Milovník všech dobrých příběhů, s možná moc bujnou fantazií, který nepohrdne žádnou dobrou knihou. Mimo jiné také nadšenec do IT technologií, sociálních médií a věcí s tím spojených.

Leave A Reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..