Víkendovka o ebooky

0

Netrvalo to moc dlouho a mám pro vás další soutěž. Po Bernadettě přišla řada opět na nějaký ten kousek elektronicky. Doufám, že se vás zapojí minimálně tolik, jako minule a nebo ještě víc 🙂 Na tomto místě musím také hodně poděkovat eshopu media.alza.cz, který se rozhodl spolupracovat s mým webem a věnovat do soutěží nějaký ten skvělý ebook. Díky tomu je jasné, že výherce bude muset mít založený na Alze účet (nebojte je to jednoduché a dá se registrovat i pomocí facebooku), posléze obdrží speciální kód, ve kterém získá ten daný ebook, o který budeme soutěžit.

Něco málo k podmínkám

  • Soutěží se od 28.11. do 30.11.2014.
  • Soutěže se můžou zúčastnit lidé z Česka, i Slovenska.
  • Základní podmínkou vstupu do soutěže je vyplnění soutěžního formuláře.
  • Tento formulář můžete vyplnit pouze jednou. Duplicity budu mazat.
  • Výherce bude vylosován pomocí Random.org, z lidí, kteří správně odpoví na všechny otázky, následně dostane informační email. Na odpověď má 24 hodin, jinak vylosuji jiného vítěze.
  • Vyhlášení bude na blogu  nejpozději do 3.12.2014.
  • Vyhrazuji si plné právo na změnu soutěžních pravidel, či prodloužení soutěže.

Tak a o co se bude tentokrát soutěžit?  Jefferyho Deavera tentokrát vystřídá český řezník tajemný jak hrad v Karpatech. Ano řeč je o Františku Kotletovi, konkrétně o jeho nejnovějším kousku Příliš dlouhá swingers párty. Mám takový pocit, že to bude maso, takže vzhůru do toho pojďme soutěžit 🙂  Samozřejmě pokud nevyhrajete máte možnost si knihu zakoupit třeba právě na webu Alzy pod tímto odkazem. Dost už ale řečnění, níže najdete formulář k vyplnění. Takže hodně štěstí 🙂

SOUTĚŽTE ZDE

63980_718046048284705_3382312198458343476_n

Share.

About Author

Milovník všech dobrých příběhů, s možná moc bujnou fantazií, který nepohrdne žádnou dobrou knihou. Mimo jiné také nadšenec do IT technologií, sociálních médií a věcí s tím spojených.

Leave A Reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..