Víkendovka o ebook

0

Už je to nějaký čas co jsme tu měli nějakou tu soutěž. A jelikož je nový rok už v plném proudu, je na čase pokračovat v milých povinnostech. Mezi ně patří samozřejmě i rozdávat nějaké ty dárečky, například ve formě ebooků, knih, či audioknih. Úplně zadarmo to samozřejmě ale nebude. Stačí vyplnit soutěžní formulář a mít trochu štěstí. A na co se může výherce těšit? Tentokrát si zasoutěžíme o velice zajímavý, temný thriller Tíha nenávisti Johna Harta v elektronické podobě.

Na tomto místě musím také hodně poděkovat eshopu media.alza.cz, který se rozhodl knihu do soutěže věnovat. Díky tomu je jasné, že výherce bude muset mít založený na Alze účet (nebojte je to jednoduché a dá se registrovat i pomocí facebooku), posléze obdrží speciální kód, díky kterému bude mít Jsou světla, která nevidíme na eshopu Alzy zdarma ke stažení.

Něco málo k podmínkám

  • Soutěží se od 20.1. do 22.1.2017.
  • Soutěže se můžou zúčastnit lidé z Česka, i Slovenska.
  • Základní podmínkou vstupu do soutěže je vyplnění soutěžního formuláře.
  • Tento formulář můžete vyplnit pouze jednou. Duplicity budu mazat.
  • Výherce bude vylosován pomocí Random.org, z lidí, kteří správně odpoví na všechny otázky, následně dostane informační email. Na odpověď má 24 hodin, jinak vylosuji jiného vítěze.
  • Vyhlášení bude na blogu  nejpozději do 28.1.2017.
  • Vyhrazuji si plné právo na změnu soutěžních pravidel, či prodloužení soutěže.

O co se soutěží již víte, nezbývá tedy než vám popřát hodně štěstí. Doufám, že vás kniha zaujme a do soutěže se vás zapojí co nejvíce. Samozřejmě pokud nevyhrajete máte možnost si ji zakoupit třeba právě na webu Alzy pod tímto odkazem. Dost už ale řečnění, níže najdete formulář k vyplnění. Takže hodně štěstí.

SOUTĚŽTE ZDE

Více o knize:

Na okraji nejmenovaného města v Severní Karolině stojí věznice, v níž si odpykává trest za vraždu bývalý vynikající policista Adrian Wall. Po třinácti letech je podmínečně propuštěn v příšerném tělesném stavu, který svědčí o tom, že byl během let strávených ve věznici krutě týrán. Za městem stojí opuštený zchátralý kostel, na jehož  oltáři se před oněmi třinácti lety našla mrtvá mladá žena. Důkazy ukazovaly na Adriana: jeho DNA za nehty jeho oběti, jeho otisky na pohozené plechovce od piva. Jen dva lidé věří v Adrianovu nevinu: mladá policistka Liz a stařičký Adrianův obhájce Jones. Jen dva lidé věřili v Adrianovu nevinu: mladá policistka Liz a stařičký Adrianův obhájce Jones. S Adrianem si odpykával doživotní trest lupič Eli. Peníze z jeho velké loupeže se nikdy nenašly a ředitel věznice je přesvědčen o tom, že Wall zná místo úkrytu. Po Adrianově propuštění je ve stejném kostele za městem nalezena mrtvola ženy zavražděné stejným způsobem jako ona žena před třinácti lety. Podezření samozřejmě padne na Adriana, jenže tentokrát proti němu nejsou důkazy.

Najde se oltářní vrah? Jak se bude vyvíjet hoba za pokladem mrtvého lupiče? Všechny nitky se nakonec scházejí na jednom místě, kde dojde v dramatickém závěru k překvapivému rozuzlení.

 

Share.

About Author

Milovník všech dobrých příběhů, s možná moc bujnou fantazií, který nepohrdne žádnou dobrou knihou. Mimo jiné také nadšenec do IT technologií, sociálních médií a věcí s tím spojených.

Leave A Reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..