Víkendovka o audioknihu

0

Na Víkendovky jste si už docela zvykli, což je rozhodně dobře, protože vám rádi děláme radost. Tentokrát ovšem malinko odbočíme a nebudeme soutěžit o elektronickou knihu, ale audioknihu, aby si na své přišli i milovníci mluveného slova 😉 Na tomto místě musím také hodně poděkovat eshopu media.alza.cz, který se rozhodl spolupracovat s mým webem a věnovat do soutěží nějaký ten skvělý ebook, či jako v tomto případě audioknihu. Díky tomu je jasné, že výherce bude muset mít založený na Alze účet (nebojte je to jednoduché a dá se registrovat i pomocí facebooku), posléze obdrží speciální kód, díky kterému si bude moci na stránkách Alzy stáhnout výhru.

Něco málo k podmínkám

  • Soutěží se od 6.02. do 8.02.2015.
  • Soutěže se můžou zúčastnit lidé z Česka, i Slovenska.
  • Základní podmínkou vstupu do soutěže je vyplnění soutěžního formuláře.
  • Tento formulář můžete vyplnit pouze jednou. Duplicity budu mazat.
  • Výherce bude vylosován pomocí Random.org, z lidí, kteří správně odpoví na všechny otázky, následně dostane informační email. Na odpověď má 24 hodin, jinak vylosuji jiného vítěze.
  • Vyhlášení bude na blogu  nejpozději do 11.02.2015.
  • Vyhrazuji si plné právo na změnu soutěžních pravidel, či prodloužení soutěže.

Tak a o co se bude tentokrát soutěžit? Jak jsem již říkal tentokrát to bude audiokniha. Doufám. že potěším všechny milovníky historie a detektivek, protože se jedná o Plzeňské mordy od Vlastimila Vondrušky 😉 Sice jsem tuto audioknihu neposlouchal, ale pro malou představu zde máte odkaz na recenzi na portálu naposlech.cz Vypadá to zajímavě, nemyslíte? Takže proč to nezkusit 😉 Doufám, že vás audiokniha zaujme a do soutěže se vás zapojí co nejvíce. Samozřejmě pokud nevyhrajete máte možnost si ji zakoupit třeba právě na webu Alzy pod tímto odkazem. Dost už ale řečnění, níže najdete formulář k vyplnění. Takže hodně štěstí 🙂

SOUTĚŽTE ZDE

 

AKZ510VLASTIMIL VODNRUŠKA – PLZEŇSKÉ MORDY

Případ plzeňských mordů je úvodním příběhem knižní řady Letopisy Královské komory

Odehrává se v polovině 16. století, za vlády Ferdinanda I. Habsburského. Děj se zasazen do města Plzně. Při vyšetřování několika záhadných vražd se poprvé setkává královský písař z Prahy – Jiří Adam z Dobronína se svým pomocníkem, bakalářem Petrem Korcem. Díky jeho pomoci se mu podaří vyváznout zdravý z velmi ošemetné situace, a navíc společně odhalí intriky proti králi.

Děj je zasazen do atraktivního prostředí renesančního města s honosnou radnicí na rynku a křivolakými uličkami, v nichž žijí zámožní měšťané, stejně jako chudí řemeslníci, tovaryši, šenkýři a hampejznice. Důležité místo v příběhu však patří i zvláštní postavě podivného poustevníka a také romantické lásce. A jak to v románech Vlastimila Vondrušky nemůže být jinak, rozuzlení je opravdu překvapující.

Share.

About Author

Milovník všech dobrých příběhů, s možná moc bujnou fantazií, který nepohrdne žádnou dobrou knihou. Mimo jiné také nadšenec do IT technologií, sociálních médií a věcí s tím spojených.

Leave A Reply