Víkendovka o audioknihu – vyhodnocení

0

Další soutěž je za námi a já doufám, že jste se při ní bavili stejně tak dobře, jako já při čtení vašich vzkazů. Za ně samozřejmě moc děkuji. Každý milý vzkaz, či nápad potěší, či inspiruje, takže jen tak dál 😀 Účast sice tentokrát nebyla tak hojná, jak je při soutěžích běžné, přesto se vás zapojilo nějakých 25, což není úplně špatné. Navíc díky tomu mají soutěžící větší šanci na výhru 😉 Výherce je tentokrát jenom jeden, ovšem o to větší radost z výhry bude snad mít. V neposlední řadě musím samozřejmě poděkovat i portálu media Alza, která se rozhodla audioknihu do soutěže věnovat.

Dost už ale povídání, pojďme se podívat, kdo se může těšit na Pulitzerovou cenou oceněná Jsou světla, která nevidíme? Samotné losování jsem samozřejmě již tradičně nechal na generátoru random.org. A jaké jsou tedy výsledky?

Výhercem audioknihy Jsou světla, která nevidíme se stává

Eva S

 

Výherkyni gratuluji, již jsem poslal email se všemi náležitostmi. Všichni ostatní co jste nevyhráli nezoufejte, určitě budou další soutěže o zajímavé ceny, které budou stát za to. Doufám že mi zachováte přízeň a zase někdy u nějaké soutěže… ;)

Share.

About Author

Milovník všech dobrých příběhů, s možná moc bujnou fantazií, který nepohrdne žádnou dobrou knihou. Mimo jiné také nadšenec do IT technologií, sociálních médií a věcí s tím spojených.

Leave A Reply