Víkendovka o audioknihu – vyhlášení

0

Tak dámy a pánové je dobojováno. Další soutěž, další soutěž je za námi a pomalu ale jistě se vrhneme na vyhlášení vítěze. Tak teď už k samotné soutěži. Děkuji všem, kteří se u mě na blogu zapojili a nechali mi v dotazníku nějaký ten zajímavý vzkaz. Tímto děkuji i všem, kteří si mě přidali na Facebooku do oblíbených. Kvůli vám má smysl všechno dělat 🙂

No a jdeme na výsledky. Tentokrát se vás zúčastnilo opravdu málo, celkem 7, což je rozhodně škoda zrovna tato audiokniha je udělaná moc pěkně. Každopádně nedá se nic dělat, snad vás příště bude víc. Doufám, že vás soutěž bavila, protože už teď mám v plánu další soutěže takže sledujte blog a facebook ať vám něco neunikne 🙂
Samozřejmě nesmím zapomenout ani na sponzora soutěže a tím je media.alza.cz, které moc děkuji. Tak a teď už výsledky a kdo tedy vyhrál?

audioknihu vyhrává a pod vylosovaným číslem se skrývá

Bez názvu

Tereza Špetlíková

Výherci gratuluji, již jsem poslal email se všemi náležitostmi. Všichni ostatní co jste nevyhráli nezoufejte, určitě budou další soutěže o zajímavé ceny, které budou stát za to. Doufám že mi zachováte přízeň a zase někdy u nějaké soutěže… ;)

Share.

About Author

Milovník všech dobrých příběhů, s možná moc bujnou fantazií, který nepohrdne žádnou dobrou knihou. Mimo jiné také nadšenec do IT technologií, sociálních médií a věcí s tím spojených.

Leave A Reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..