Víkendovka o audioknihu

0

Už je to nějaký čas co jsme tu měli nějakou tu soutěž. A jelikož se Vánoce nezadržitelně blíží, nastal čas rozdávat nějaké ty dárečky. Úplně zadarmo to však nebude. Stačí vyplnit soutěžní formulář a mít trochu štěstí. A na co se může výherce těšit? Tentokrát si zasoutěžíme o Pulitzerovou cenou oceněná Jsou světla, která nevidíme v audiopodobě v podání Davida Matáska a Terezy Vilišové

Na tomto místě musím také hodně poděkovat eshopu media.alza.cz, který se rozhodl audioknihu do soutěže věnovat. Díky tomu je jasné, že výherce bude muset mít založený na Alze účet (nebojte je to jednoduché a dá se registrovat i pomocí facebooku), posléze obdrží speciální kód, díky kterému bude mít Jsou světla, která nevidíme na eshopu Alzy zdarma ke stažení.

Něco málo k podmínkám

  • Soutěží se od 25.11. do 27.11.2016.
  • Soutěže se můžou zúčastnit lidé z Česka, i Slovenska.
  • Základní podmínkou vstupu do soutěže je vyplnění soutěžního formuláře.
  • Tento formulář můžete vyplnit pouze jednou. Duplicity budu mazat.
  • Výherce bude vylosován pomocí Random.org, z lidí, kteří správně odpoví na všechny otázky, následně dostane informační email. Na odpověď má 24 hodin, jinak vylosuji jiného vítěze.
  • Vyhlášení bude na blogu  nejpozději do 3.12.2016.
  • Vyhrazuji si plné právo na změnu soutěžních pravidel, či prodloužení soutěže.

O co se soutěží již víte, nezbývá tedy než vám popřát hodně štěstí. Doufám, že vás kniha zaujme a do soutěže se vás zapojí co nejvíce. Případnou nápovědu najdete v mé recenzi zde. Samozřejmě pokud nevyhrajete máte možnost si ji zakoupit třeba právě na webu Alzy pod tímto odkazem. Dost už ale řečnění, níže najdete formulář k vyplnění. Takže hodně štěstí.

SOUTĚŽTE ZDE

lewis_podklad

Share.

About Author

Milovník všech dobrých příběhů, s možná moc bujnou fantazií, který nepohrdne žádnou dobrou knihou. Mimo jiné také nadšenec do IT technologií, sociálních médií a věcí s tím spojených.

Leave A Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.