Víkendovka o audioknihu

0

Již je to delší doba co byla na blogu nějaká ta soutěž. A jelikož soutěží není nikdy dost, nastal čas si opět o něco zasoutěžit. A jelikož se pomalu ale jistě blíží spuštění dalšího ročníku Audiokniha roku, bude i tato soutěž tématická, jak jinak než o audioknihu, aby si na své přišli i milovníci mluveného slova 😉 Na tomto místě musím také hodně poděkovat eshopu media.alza.cz, který se rozhodl spolupracovat s mým webem a věnovat do soutěží nějaký ten skvělý ebook, či jako v tomto případě audioknihu. Díky tomu je jasné, že výherce bude muset mít založený na Alze účet (nebojte je to jednoduché a dá se registrovat i pomocí facebooku), posléze obdrží speciální kód, díky kterému si bude moci na stránkách Alzy stáhnout výhru.

audiobook2Něco málo k podmínkám

  • Soutěží se od 22.01. do 24.01.2016.
  • Soutěže se můžou zúčastnit lidé z Česka, i Slovenska.
  • Základní podmínkou vstupu do soutěže je vyplnění soutěžního formuláře.
  • Tento formulář můžete vyplnit pouze jednou. Duplicity budu mazat.
  • Výherce bude vylosován pomocí Random.org, z lidí, kteří správně odpoví na všechny otázky, následně dostane informační email. Na odpověď má 24 hodin, jinak vylosuji jiného vítěze.
  • Vyhlášení bude na blogu  nejpozději do 28.01.2016.
  • Vyhrazuji si plné právo na změnu soutěžních pravidel, či prodloužení soutěže.

Tak a o co se bude tentokrát soutěžit? Jak jsem již říkal tentokrát to bude audiokniha. Doufám. že potěším všechny milovníky anglického humoru a lehčí literatury, protože se jedná o Merde! Rok v Paříži. 🙂 Sám mám tuhle audioknihu již za sebou, takže pokud nevíte o co se jedná, můžete nahlédnout do mé recenze 😉 Doufám, že vás audiokniha zaujme a do soutěže se vás zapojí co nejvíce. Samozřejmě pokud nevyhrajete máte možnost si ji zakoupit třeba právě na webu Alzy pod tímto odkazem. Dost už ale řečnění, níže najdete formulář k vyplnění. Takže hodně štěstí.

SOUTĚŽTE ZDE

966x20

Share.

About Author

Milovník všech dobrých příběhů, s možná moc bujnou fantazií, který nepohrdne žádnou dobrou knihou. Mimo jiné také nadšenec do IT technologií, sociálních médií a věcí s tím spojených.

Leave A Reply