Velký knižní čtvrtek

0

Je tady opět podzim, přesněji řečeno říjen, a s ním i jedna velmi důležitá akce pro všechny knihomoly. Velký knižní čtvrtek se nezadržitelně blíží a nejeden z nás má v kalendáři zakroužkováno datum 16. 10. kdy celá akce propukne. A co si pro nás autoři projektu společně s nakladateli  tentokrát přichystali? Můžeme se opět těšit na opravdové lahůdky a troufám si říct, že si mezi těmito novinkami vybere opravdu každý. Bližší info najdete samozřejmě i na stránkách projektu www.velkyctvrtek.cz

Bez názvu

Za mě v tomto výběru jednoznačně vévodí Rytíř sedmi království George R. R. Martina a Přízrak Jo Nesba. Tyhle dva kousky si rozhodně nechci nechat utéct a doufám, že se k nim co nejdříve dostanu 🙂 vždyť, kdo by nechtěl vědět co se v Západozemí dělo před Hrou o trůny a jaký případ tentokrát čeká na zkrachovalce Harry Holea. Zajímavě vypadají i Bohové Gothamu, ale to si ještě nechám projí hlavou 😀

prizrak rytir-sedmi-kralovstvi  bohove-gothamu

Kromě vydání nových knih se ovšem můžeme těšit i na zajímavé tématické akce, které se budou konat v Praze, nebo Brně. A kam se tedy vypravit za „kulturou“?

 

Andrea Sedláčková – autogramiáda

KDY: 16.10.2014 15:30
KDE: Palác knih Luxor, Václavské náměstí 41, Praha 1

V Paláci knih Luxor se na vás bude těšit Andrea Sedláčková, autorka knížky Moje pařížská revoluce.

Samuel Shem – autogramiáda

KDY: 16.10.2014 17:00
KDE: Palác knih Luxor, Václavské náměstí 41, Praha 1

Setkání s populárním americkým autorem, který si získal i české čtenáře svými knížkami Dům páně a Hora hoře. V rámci Velkého knižního čtvrtku vychází jeho další titul Duch místa.

Velký knižní čtvrtek v Městské knihovně

KDY: 16.10.2014 17:00
KDE: Městská knihovna, Mariánské náměstí 1, Praha 1

Srdečně vás zveme na setkání s hvězdami českého literárního nebe 16.10. od 17 hodin v Městské knihovně, Mariánské náměstí 1, Praha 1.Velkočtvrteční tituly vám představí sami autoři na neformálním setkání a při autorských čteních.Čtenáři a příznivci Velkého knižního čtvrtku si budou moci popovídat s Josefem Formánkem, Markétou Šichtařovou, Jiřím Hájíčkem, Andreou Sedláčkovou a autorem půvabných obrázkových knížek pro děti Martinem Sodomkou.Ti zde představí své novinky, proběhnou jejich autorská čtení a samozřejmě i autogramiáda všech zúčastněných. Celým programem bude provázet Petr Vizina, moderátor populárního pořadu U zavěšené knihy vysílaného na ČT Art. Všechny velkočtvrteční tituly bude možno zakoupit na místě se speciální slevou 20%.

Velký knižní čtvrtek v Brně

KDY: 23.10.2014 17:00
KDE: knihkupectví Dobrovský, Joštova 6, Brno

Srdečně vás zveme na setkání s hvězdami českého literárního nebe 23.10. od 17 hodin do knihkupectví Dobrovský. Velkočtvrteční tituly vám představí sami autoři na neformálním setkání a při autorských čteních. Čtenáři a příznivci Velkého knižního čtvrtku si budou moci popovídat s Josefem Formánkem, Jiřím Hájíčkem, Vladimírem Pikorou a autorem půvabných obrázkových knížek pro děti Martinem Sodomkou.Ti zde představí své novinky, proběhnou jejich autorská čtení a samozřejmě i autogramiáda všech zúčastněných. Celým programem bude provázet Nikola Šindelářová, moderátorka mnoha brněnských kulturních akcí. Všechny velkočtvrteční tituly bude možno zakoupit přímo na místě.

zdroj: www.velkyctvrtek.cz

Share.

About Author

Milovník všech dobrých příběhů, s možná moc bujnou fantazií, který nepohrdne žádnou dobrou knihou. Mimo jiné také nadšenec do IT technologií, sociálních médií a věcí s tím spojených.

Leave A Reply