Tomb Raider podruhé: Laru Croft nezastaví ani vlastní smrt!

0

Sexy archeoložka a její nová dobrodružství
Lara Croft v druhé knize překračuje hranice času i smrti!

Poté, co letos na jaře přineslo Comics Centrum svým čtenářům první díl archivů kultovní komiksové řady Tomb Raider, vyjde počátkem listopadu druhá z celkem čtyř plánovaných částí světoznámé série.

Tentokrát představí pod titulem Tomb Raider Archivy S.2 fanouškům sešity 16–24 a 26–34 a kniha bude o celých 80 stran delší než svazek první.

Půvabná lovkyně pokladů se tentokrát vydá kromě nejrůznějších exotických destinací i na pouť napříč samotným časem – a mimo jiné také zemře. Václav Dort z Comics Centra s tajuplným úsměvem dodává: „Otom, že ani samotná smrt nestačí k tomu, aby Lara Croft kapitulovala, se už čtenáři musí přesvědčit sami.“

Oproti původní americké verzi od Dark Horse nabídne české vydání jednu malou specialitu – obálku s odlišnou ilustrací. „Chtěli jsme, aby obálka druhého svazku lépe charakterizovala návaznost celé série, proto jsme si nechali schválit jiný návrh, díky kterému bude české vydání tak trochu celosvětovým unikátem“, vysvětluje Václav Dort.

Kromě klasických příběhů etablovaných tvůrců, např. Adama Hughese, Andyho Parka, Randyho Greena, Tonyho Daniela a dalších, přináší Tomb Raider Archivy S.2 také několik příběhů samotných fanoušků, které vyšly v takzvaných fanzinech, jejichž vydání ve Spojených státech realizuje redaktor James Watson.

Kniha Tomb Raider Archivy S.2 vyjde opět ve velkém formátu a v pevné vazbě. Čtenáři budou mít možnost si ji na internetových stránkách Comics Centra předobjednat od 31. 10. 2017.

Cena knihy v předprodeji bude činit 780 Kč, to jest stejně jako v případě prvního svazku, a to i přesto, že je o celých 80 stran delší.

Postava Lary Croft, která se zrodila ve světě videoher a objevila se i ve dvou hraných filmech, kde ji ztvárnila slavná Angelina Jolie, se příštího roku dočká nového filmového zpracování. V roce 2018 by do kin měl zamířit s napětím očekávaný film Tomb Raider, v hlavní roli s Alicií Vikander (Krycí jméno U. N. C. L. E., Ex Machina).

KOUPIT

Tomb Raider Archivy S.2“
Autoři: Dan Jurgens, Andy Park, Randy Green, Jonathan Sibal, Jonathan D. Smith a další
V překladu Alexandry Niklíčkové vydává v pevné knižní vazbě s matným laminem a parciálním lakem nakladatelství Comics Centrum
496 plnobarevných stran
U nakladatele v předprodeji (od 31. 10. do 14. 11. 2017) 780 Kč, dále pak 910 Kč
Nakladatel knihu doporučuje od věku 14+

 

Share.

About Author

Milovník všech dobrých příběhů, s možná moc bujnou fantazií, který nepohrdne žádnou dobrou knihou. Mimo jiné také nadšenec do IT technologií, sociálních médií a věcí s tím spojených.

Leave A Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.