Tématický týden s Petrem Schinkem – soutěž

0

V rámci tématického týdne samozřejmě nesmí chybět ani nezbytná soutěž. Výhra v této soutěži samozřejmě nebude nic jiného, než právě vydaná kniha Jak lvové od Petra Schinka. Na tomto místě musím samozřejmě také moc poděkovat nakladatelství Epocha, které se uvolilo do soutěže knihy věnovat a udělat hned třem z vás radost.

Tak a co budete muset pro výhru udělat? Samozřejmě zapojit se do soutěže vyplněním formuláře, na který najdete odkaz níže a pak už jen čekat, zda se na vás usměje štěstí. Navíc výherci budou tentokrát hned tři, takže šance bude relativně vysoká. Dost už ale povídání pojďme k podmínkám a k samotné soutěži.

Hardcover BookNěco málo k podmínkám

  • Soutěží se od 24. 10. 2015 do 28. 10. 2015.
  • Soutěže se můžou zúčastnit lidé z Česka, nebo Slováci s českou zasílací adresou.
  • Základní podmínkou vstupu do soutěže je vyplnění soutěžního formuláře.
  • Tento formulář můžete vyplnit pouze jednou. Duplicity budu mazat.
  • Výherce bude vylosován pomocí Random.org, z lidí, kteří správně odpoví na všechny otázky, následně dostane informační email. Na odpověď má 48 hodin, jinak vylosuji jiného vítěze.
  • Vyhlášení bude na blogu  nejpozději do 31. 10. 2015.
  • Vyhrazuji si plné právo na změnu soutěžních pravidel, či prodloužení soutěže.

Teď už k samotnému úkolu, který stojí mezi vámi a výhrou. Zadání je naprosto jednoduché. Níže máte odkaz na formulář, ve kterém najdete i soutěžní úkol/y, ten stačí vyplnit a čekat na výsledek 😀 Zkrátka nic složitého, určitě si poradíte levou zadní 😉 Nakonec nezbývá než popřát hodně štěstí a pevné nervy …

SOUTĚŽNÍ FORMULÁŘ ZDE

Hardcover BookHardcover BookHardcover Book

Share.

About Author

Milovník všech dobrých příběhů, s možná moc bujnou fantazií, který nepohrdne žádnou dobrou knihou. Mimo jiné také nadšenec do IT technologií, sociálních médií a věcí s tím spojených.

Leave A Reply