Tématický týden s Petrem Schinkem

0

Kniha Jak lvové již nezadržitelně míří na pulty knihkupců. Pokud vás však samotná anotace k přečtení nepřesvědčila, třeba vám pomůže některá z následujících ukázek, kterou nám poskytlo nakladatelství Epocha, u kterého kniha vychází.

 


 

 

Hardcover BookAnotace: Svět monstrózních plechových korábů, kráčejících parních strojů, mechanických rytířů, ale i nebetyčných věží vyšinutých mistrů metafysiky. Svět městských slumů zalidněných tisícihlavou hydrou chudoby i trolími otroky, které v nekonečných řadách chrlí průmyslové laboratoře Líhně. Svět, kde se mytická monstra stávají každodenní realitou a na obranu před nimi potřebujete profesionála. Někoho jako je Fastynger van Hauten. Znáte ho jako lehkomyslného floutka, pistolníka a tak trochu lumpa z knihy Století páry, teď jen chce přežít další den, vydělat trochu peněz a ochránit děcko, které je možná něco víc, než jen další válečný sirotek. Z hlubin staletí i z dob ne tak vzdálených natahují své pařáty démoni minulosti a hrozí rozmetat na kusy křehkou rovnováhu, do které se na kratičký okamžik usadily šíleně rozhoupané misky vah osudu. Kdo a proč chce zabít malého kluka? A nebylo by nakonec pro všechny lepší, kdyby se mu to povedlo? Fastynger si to nemyslí a věřte mi, jeho nechcete naštvat. I když mu vezmete jeho zbraně, naději a nakonec i život…

12118921_559403134215383_5725166208308071473_n

Pokud jste však již přesvědčeni, budete mít 6. listopadu jedinečnou možnost nechat si knihu Jak lvové od samotného autora podepsat. V pražském knihkupectví Fantasya totiž toho dne proběhne od 18:00 křest knihy Jak lvové, spojené samozřejmě i s autogramiádou autora. Níže máte i odkaz na událost na Facebooku s bližším infem.

Křest knihy Jak lvové

Share.

About Author

Milovník všech dobrých příběhů, s možná moc bujnou fantazií, který nepohrdne žádnou dobrou knihou. Mimo jiné také nadšenec do IT technologií, sociálních médií a věcí s tím spojených.

Leave A Reply