Soutěžíme s Hostem

1

Jelikož vám rádi děláme radost a stále nám to nepřijde dost, rozhodl jsem se spojit síly s Basterou z blogu Knihy nekoušou a holkami z Fantasy Ma-Ka.  Díky nim a hlavně nakladatelství Host, které věnovalo knihy do soutěže, pro vás máme možnost vyhrát tři knihy, na třech různých blozích.
Tématicky zvolené hádanky najdete na každém z výše uvedených blogů a bude jen na vás, zda se zapojíte do soutěže o všechny knihy, každopádně pokud tak uděláte získáte vstupy navíc a vaše šance na výhru se zvýší. Pokud se tedy zapojíte do všech soutěží, nebudete v každém slosování jen jednou, ale hned třikrát a to už stojí za trochu námahy nemyslíte 😉

Na blogu Fantasy Ma-Ka je takzvaná přiřazovačka. Musíte xxx přiřadit ke správnému autorovi. Pokud se vám to podaří, jste automaticky v losování o knihu Temné bratrstvo. Ale pokud i to vám přijde málo, stačí zajít k Basteře, kde zábavnou křížovkou můžete pro přítelkyni, nebo maminku vyhrát i román Když je láska slepá.

Naopak u mě zapojíte mozkové závity a vcítíte se do kůže Sherlocka Holmese , aby ve vaší knihovně přistál i Mayův Pán ohně. Tři různé úkoly, tři různé žánry, je to jen na vás, zda budete soutěžit o jednu, dvě či všechny knihy. Každopádně ta možnost tu je. Teď už, ale blíže k samotné soutěži…

Něco málo k podmínkám

  • Soutěží se od 7. 3. 2015 do 21.3.2015.
  • Soutěže se můžou zúčastnit lidé z Česka, nebo Slováci s českou zasílací adresou.
  • Základní podmínkou vstupu do soutěže je vyplnění soutěžního formuláře.
  • Tento formulář můžete vyplnit pouze jednou. Duplicity budu mazat.
  • Zapojením do soutěží na ostatních blozích získáte bonusový vstup, v losování tak můžete být až 3krát.
  • Výherce bude vylosován pomocí Random.org, z lidí, kteří správně odpoví na všechny otázky, následně dostane informační email. Na odpověď má 24 hodin, jinak vylosuji jiného vítěze.
  • Vyhlášení bude na blogu  nejpozději do 31.3.2014.
  • Vyhrazuji si plné právo na změnu soutěžních pravidel, či prodloužení soutěže.

Teď už k samotnému úkolu, který stojí mezi vámi a novým Pánem ohněm. Zadání je naprosto jednoduché. Níže máte šest lehce poupravených obálek knih a vaším úkolem je poznat o jakého autora a knihu se jedná. Vaše odpovědi pak zaznamenáte do formuláře, na který máte odkaz pod obrázkem. Zkrátka nic složitého, určitě si poradíte levou zadní 😉 Nakonec nezbývá než popřát hodně štěstí a pevné nervy 🙂

soutez

SOUTĚŽNÍ FORMULÁŘ ZDE

Hardcover Book MockUp1PETER MAY – PÁN OHNĚ

Příběh o děsivých vraždách, které spojuje ještě hrůznější tajemství. První svazek série čínských thrillerů.

Čínský detektiv Li Jen pátrá spolu s americkou soudní lékařkou Margaret Campbellovou po vrahovi vysoce postaveného vědce, jehož ohořelá, doutnající mrtvola byla nalezena v pekingském parku. Té noci, kdy muž zemřel, došlo k dalším dvěma vraždám, které jsou s jeho smrtí záhadně spojené. Detektiv Li cítí, že musí hrát o čas a že mu tentokrát jeho čínská důkladnost nebude k ničemu. Nakonec neochotně požádá o pomoc Margaret, zkušenou odbornici na uhořelé oběti. Od chvíle, kdy se sejdou při pitvě zavražděného vědce, se jejich osudy neoddělitelně propojí, stejně jako vraždy, které vyšetřují. Spolu odkrývají jednu vrstvu případu za druhou a odhalují pravdu, jež předčí i jejich nejhorší noční můry.

MÁ RECENZE ZDE

Share.

About Author

Milovník všech dobrých příběhů, s možná moc bujnou fantazií, který nepohrdne žádnou dobrou knihou. Mimo jiné také nadšenec do IT technologií, sociálních médií a věcí s tím spojených.

1 komentář

Leave A Reply