Soutěžíme s Hostem – vyhodnocení

1

Tak dámy a pánové je dobojováno a další soutěž je za námi. Musím poděkovat všem co se zapojili,  účastnilo se vás přesně 45, navíc tu byly ty bonusové vstupy, takže šance na výhru sice nejsou až tak vysoké, ale kdo ví :) Musím v neposlední řadě poděkovat i za vzkazy co jste mi nechali, některé mě fakt pobavily, ale i zahřály u srdce, takže ještě jednou díky.  Doufám, že vás soutěž bavila, protože rozhodně nekončíme a už teď mám v plánu další ;)

Nesmím samozřejmě zapomenout ani na holky z Fantasy Ma-Ka a Basterku z Knihy nekoušou za spolupráci na organizování této skvělé soutěže. A v neposlední řadě i nakladatelství Host, které se nad námi/vámi smilovalo a věnovalo tyto tři skvělé knihy do soutěže.

Tak a teď už výsledky a kdo tedy vyhrál? Do slosování šli opět všichni, navíc ti kteří se zapojili do soutěží i na blogu Knihy nekoušou a Fantasy Ma-Ka získali bonusové vstupy, takže do virtuálního osudí šlo tentokrát 144 lístečků. Losování jsem nechal již tradičně na generátoru Random.org a výsledky jsou následující.

knihu Pán ohně vyhrává a pod vylosovaným číslem se skrývá

Bez názvu-1

 

PRAVAKNIHOMOLKA

Výherci gratuluji, již jsem poslal email, na reagování má 48 hodin potom losuji dalšího vítěze. Všichni ostatní co jste nevyhráli nezoufejte, už teď pro vás chystám na duben hromadu dalších soutěží. Takže příležitostí vyhrát něco pěkného bude ještě dost :)

Hardcover Book MockUp1PETER MAY – PÁN OHNĚ

Příběh o děsivých vraždách, které spojuje ještě hrůznější tajemství. První svazek série čínských thrillerů.

Čínský detektiv Li Jen pátrá spolu s americkou soudní lékařkou Margaret Campbellovou po vrahovi vysoce postaveného vědce, jehož ohořelá, doutnající mrtvola byla nalezena v pekingském parku. Té noci, kdy muž zemřel, došlo k dalším dvěma vraždám, které jsou s jeho smrtí záhadně spojené. Detektiv Li cítí, že musí hrát o čas a že mu tentokrát jeho čínská důkladnost nebude k ničemu. Nakonec neochotně požádá o pomoc Margaret, zkušenou odbornici na uhořelé oběti. Od chvíle, kdy se sejdou při pitvě zavražděného vědce, se jejich osudy neoddělitelně propojí, stejně jako vraždy, které vyšetřují. Spolu odkrývají jednu vrstvu případu za druhou a odhalují pravdu, jež předčí i jejich nejhorší noční můry.

MÁ RECENZE ZDE

Share.

About Author

Milovník všech dobrých příběhů, s možná moc bujnou fantazií, který nepohrdne žádnou dobrou knihou. Mimo jiné také nadšenec do IT technologií, sociálních médií a věcí s tím spojených.

1 komentář

  1. Jupííííí! Musím povedať, že je veľmi príjemné raz za čas nájsť medzi výhercami vlastné meno;) Dovoľte mi, aby som pri takejto významnej príležitosti poďakovala…. Ďakujem Schefikovi,že súťaž usporiadal, nakladateľstvu Host, že ju zadotovalo, a generátoru Random.org, že ma vylosoval. 😀 A na knihu už sa nesmierne teším. 🙂

Leave A Reply